95-MZ-ZV
Er rijden momenteel 286 Honda WW125A's rond in Nederland. Deze WW125A komt uit het jaar 2026 en is nu 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda WW125A rijden er in dezelfde variant (2) nog 42 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.349 en € 3.750, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 3.712 uitkomt. De nieuwwaarde van deze WW125A bedraagt € 3.750 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Honda WW125A € 38 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Honda haalt een maximumsnelheid van 98 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Honda WW125A tot de 3% traagste motoren.
Bekijk ook alle Honda WW125A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda WW125A | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | WW125A |
| Lengte | 1,94 m |
| Breedte | 0,74 m |
| Hoogte | 1,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 98 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 3.750 |
| Bruto BPM | € 337 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9.2 kW (12.5 pk) |
| Continue vermogen | 9.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JK05E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2026 |
| Leeftijd | 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 126 kg |
| Massa rijklaar | 133 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JK41 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e6*168/2013*00167*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724A3 | |
Vergeet ook niet alle Honda WW125A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MZ-ZV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MZ-ZV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MB-ZV | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.917 | 06-02-2013 | 13,3 jaar |
| 95-MD-ZV | BMW | R 1200 | € 14.649 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 95-MF-ZV | Kymco | New Agility City 200I | € 2.499 | 18-07-2015 | 10,9 jaar |
| 95-MG-ZV | Ducati | Monster | Onbekend | 18-11-2017 | 21 jaar |
| 95-MH-ZV | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.899 | 05-09-2017 | 8,7 jaar |
| 95-MJ-ZV | Kawasaki | KLV 1000 | Onbekend | 29-08-2018 | 20,2 jaar |
| 95-MK-ZV | Kawasaki | ER - 6 F | € 8.497 | 12-12-2019 | 13,1 jaar |
| 95-ML-ZV | Kawasaki | Versys 650 | € 8.098 | 09-12-2020 | 8,2 jaar |
| 95-MN-ZV | BMW | F 900 | € 10.557 | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| 95-MP-ZV | Yamaha | MTT890 | € 14.898 | 16-02-2022 | 4,3 jaar |
| 95-MR-ZV | Honda | NC750SA | € 10.541 | 07-10-2022 | 8,6 jaar |
| 95-MS-ZV | Honda | VFR800X | € 13.498 | 06-10-2023 | 10 jaar |
| 95-MT-ZV | BMW | R 1250 | € 30.489 | 11-04-2024 | 2,1 jaar |
| 95-MV-ZV | Harley-Davidson | Sport Glide | € 24.295 | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 95-MX-ZV | Triumph | Bonneville T100 | € 13.095 | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 95-MZ-ZB | Italjet | Dragster | € 18.300 | 03-04-2026 | Nieuw |
| 95-MZ-ZD | BMW | M 1000 | € 33.431 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZF | BMW | M 1000 | € 31.399 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZG | Ducati | Monster | € 18.390 | 20-03-2026 | 1 jaar |
| 95-MZ-ZH | Suzuki | GSX-S 1000 | € 18.100 | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZJ | Ducati | Monster | € 14.740 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZK | Honda | ADV750 | € 14.595 | 21-03-2026 | 4,2 jaar |
| 95-MZ-ZL | Yamaha | YZF 690 | € 9.917 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZN | Suzuki | GSX 800 | € 11.199 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZP | Cfmoto | 450MT | € 7.399 | 28-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZR | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZS | Kawasaki | Z900RS | € 13.999 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZT | BMW | R 1300 | € 34.423 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZV | Honda | WW125A | € 3.750 | 01-04-2026 | 0,2 jaar |
| 95-MZ-ZX | BMW | F 850 | € 14.055 | 26-03-2026 | 6,1 jaar |
| 95-MZ-ZZ | Honda | MB-8 | Onbekend | 26-03-2026 | 44,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 3.712 en/of een afmeting van 194 x 74 cm en/of een gewicht van ± 126 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha GPD 150 | € 3.600 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Suzuki RV 125 | € 3.700 | - | - | 120 kg |
| Piaggio Medley | € 3.600 | 202 cm | 71 cm | 140 kg |
| Piaggio Medley 125 | € 4.000 | 202 cm | 71 cm | 140 kg |
| Piaggio M44 | € 4.000 | 180 cm | 74 cm | 110 kg |
| Kymco New People S | € 3.700 | 209 cm | 70 cm | 130 kg |
| Peugeot Django | € 3.600 | 204 cm | 71 cm | 130 kg |
| Kawasaki KLX 250 | € 4.000 | - | - | 130 kg |
| SYM Jet X | € 3.500 | 200 cm | 76 cm | 130 kg |
| Piaggio M68 | € 4.100 | - | - | 110 kg |
| Yamaha GPD 125 | € 3.400 | - | - | 120 kg |
| Yamaha HW125 | € 3.600 | - | - | 140 kg |
| Benelli Leoncino | € 3.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| Scomadi TT125 | € 3.400 | 181 cm | 72 cm | 120 kg |
| Piaggio Typhoon | € 3.700 | - | - | 120 kg |
| Mash Café Racer | € 4.000 | - | - | 130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.