14-MN-HV
Er rijden momenteel 286 Honda WW125A's rond in Nederland. Deze WW125A komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda WW125A rijden er in dezelfde variant (1) nog 244 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.999 en € 5.125, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 3.522 uitkomt. De nieuwwaarde van deze WW125A bedraagt € 3.398 incl. BTW en BPM, deze Honda WW125A is daardoor € 124 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Honda haalt een maximumsnelheid van 97 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Honda WW125A tot de 2.9% traagste motoren.
Bekijk ook alle Honda WW125A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda WW125A | 2020
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | WW125A |
| Lengte | 1,93 m |
| Breedte | 0,75 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 97 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 3.398 |
| Bruto BPM | € 288 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JF64E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 september 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 8 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 123 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JF83 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00084*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2016/1824A1 | |
Vergeet ook niet alle Honda WW125A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 14-MN-HV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
14-MN-HV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 14-MB-HV | Honda | PC36 | Onbekend | 08-03-2012 | 24,2 jaar |
| 14-MD-HV | SYM | Maxsym 400i | € 6.699 | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 14-MF-HV | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 09-09-2014 | 11,7 jaar |
| 14-MG-HV | Triumph | Street Triple | Onbekend | 16-03-2016 | 15,7 jaar |
| 14-MH-HV | BMW | S 1000 | € 22.700 | 24-02-2017 | 9,3 jaar |
| 14-MJ-HV | BMW | R 1200 | € 24.594 | 20-03-2018 | 8,2 jaar |
| 14-MK-HV | Indian Motorcycle | Scout Bobber | € 16.490 | 08-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-ML-HV | Yamaha | MTN320 | € 5.155 | 14-11-2019 | 6,5 jaar |
| 14-MN-HB | KTM | 450 EXC | € 12.870 | 10-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MN-HD | Triumph | Bonneville Bobber | € 22.400 | 09-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MN-HF | Yamaha | MTN1000 | € 14.997 | 25-09-2020 | 10 jaar |
| 14-MN-HH | Piaggio | Beverly | € 5.458 | 17-08-2021 | 9,2 jaar |
| 14-MN-HJ | Malanca | Motori Spa ''125 Ob ONE | Onbekend | 11-09-2020 | 39,5 jaar |
| 14-MN-HK | BMW | R 1250 | € 24.709 | 23-10-2020 | 5,6 jaar |
| 14-MN-HL | KTM | 990 Supermoto | € 3.803 | 15-09-2020 | 15,2 jaar |
| 14-MN-HN | Suzuki | DL 1050 | € 13.599 | 19-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MN-HP | Kymco | Downtown | € 9.755 | 16-09-2020 | 9,4 jaar |
| 14-MN-HR | BMW | R 1250 | € 24.657 | 24-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MN-HS | Honda | NC700XA | € 6.997 | 25-09-2020 | 14,2 jaar |
| 14-MN-HT | Harley-Davidson | Flss | € 24.199 | 23-10-2020 | 10,2 jaar |
| 14-MN-HV | Honda | WW125A | € 3.398 | 25-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MN-HX | KTM | 300 EXC | € 12.550 | 03-10-2020 | 5,6 jaar |
| 14-MN-HZ | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 14-05-2021 | 16,9 jaar |
| 14-MP-HV | Honda | CRF1000A | € 16.157 | 03-07-2021 | 8 jaar |
| 14-MR-HV | Yamaha | XTZ 690 | € 11.498 | 29-04-2022 | 4,1 jaar |
| 14-MS-HV | Honda | VFR1200XD | € 24.360 | 07-02-2023 | 12,1 jaar |
| 14-MT-HV | BMW | S 1000 | € 18.098 | 15-09-2023 | 10,3 jaar |
| 14-MV-HV | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.070 | 28-09-2024 | 9,2 jaar |
| 14-MX-HV | Aprilia | RS 660 | € 13.399 | 20-03-2025 | 1,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 3.522 en/of een afmeting van 193 x 75 cm en/of een gewicht van ± 123 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha GPD 150 | € 3.600 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Suzuki RV 125 | € 3.700 | - | - | 120 kg |
| Yamaha GPD 125 | € 3.300 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Medley | € 3.500 | 202 cm | 71 cm | 130 kg |
| Peugeot Django | € 3.600 | 204 cm | 71 cm | 130 kg |
| SYM Jet X | € 3.400 | 200 cm | 76 cm | 130 kg |
| Piaggio Liberty | € 3.300 | 195 cm | 69 cm | 120 kg |
| Kymco New People S | € 3.500 | 209 cm | 70 cm | 120 kg |
| Scomadi TT125 | € 3.400 | 181 cm | 72 cm | 120 kg |
| Piaggio Typhoon | € 3.700 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.