10-MT-RF
Er rijden momenteel 286 Honda WW125A's rond in Nederland. Deze WW125A komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 2 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda WW125A rijden er in dezelfde variant (1) nog 244 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.999 en € 5.125, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 3.522 uitkomt. De nieuwwaarde van deze WW125A bedraagt € 3.398 incl. BTW en BPM, deze Honda WW125A is daardoor € 124 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Honda haalt een maximumsnelheid van 97 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Honda WW125A tot de 2.9% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 januari 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda WW125A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda WW125A | 2020
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | WW125A |
| Breedte | 0,75 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 97 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 3.398 |
| Bruto BPM | € 287 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JF64E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 januari 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 123 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 310 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JF83 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00084*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda WW125A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-MT-RF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-MT-RF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-MB-RF | BMW | K 1200 | Onbekend | 25-05-2013 | 21,7 jaar |
| 10-MD-RF | Ducati | Multistrada 1200 | € 25.590 | 15-11-2013 | 12,5 jaar |
| 10-MF-RF | Suzuki | UH 200 | € 3.999 | 30-03-2015 | 11,2 jaar |
| 10-MG-RF | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 13-05-2016 | 18,3 jaar |
| 10-MH-RF | Ducati | Hypermotard | Onbekend | 15-05-2017 | 12,9 jaar |
| 10-MJ-RF | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.899 | 24-05-2018 | 8 jaar |
| 10-MK-RF | BMW | F 850 | € 19.029 | 29-04-2019 | 7,1 jaar |
| 10-ML-RF | Yamaha | MT 09 | € 1.041 | 31-03-2020 | 9,8 jaar |
| 10-MN-RF | KTM | 950 Adventure | Onbekend | 04-02-2021 | 20,8 jaar |
| 10-MP-RF | Yamaha | XVS 1300 | Onbekend | 25-09-2021 | 17,4 jaar |
| 10-MR-RF | BMW | R 1250 | € 19.348 | 23-06-2022 | 7,2 jaar |
| 10-MS-RF | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 15-06-2023 | 7,7 jaar |
| 10-MT-RB | Suzuki | SV 650 | € 7.619 | 11-07-2024 | 7,2 jaar |
| 10-MT-RD | Kawasaki | Versys | € 7.498 | 12-04-2024 | 16 jaar |
| 10-MT-RF | Honda | WW125A | € 3.398 | 31-01-2024 | 5,9 jaar |
| 10-MT-RG | BMW | F 900 | € 18.087 | 07-02-2024 | 2,3 jaar |
| 10-MT-RH | Honda | CMX500A | € 7.850 | 01-04-2024 | 2,2 jaar |
| 10-MT-RJ | Yamaha | Aerox | Onbekend | 30-08-2006 | 25,9 jaar |
| 10-MT-RK | Royal Enfield | Meteor 350 | € 5.699 | 21-12-2024 | 1,4 jaar |
| 10-MT-RN | BMW | F 900 | € 17.278 | 29-02-2024 | 2,2 jaar |
| 10-MT-RP | BMW | R 1200 | Onbekend | 14-03-2024 | 17,9 jaar |
| 10-MT-RR | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 10-02-2024 | 2,3 jaar |
| 10-MT-RS | BMW | R 1250 | € 30.489 | 26-02-2024 | 2,3 jaar |
| 10-MT-RT | Harley-Davidson | Flhx | € 26.183 | 13-04-2024 | 14,3 jaar |
| 10-MT-RV | Surron | Ultra BEE | € 7.499 | 16-02-2024 | 2,3 jaar |
| 10-MT-RX | Harley-Davidson | Flhxse | € 23.105 | 12-02-2024 | 6,9 jaar |
| 10-MT-RZ | Benelli | 752 S | € 6.816 | 14-06-2025 | 1 jaar |
| 10-MV-RF | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.331 | 17-08-2024 | 1,8 jaar |
| 10-MX-RF | Yamaha | GPD125D-a | € 4.398 | 09-05-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MZ-RF | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 13-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 3.522 en/of breedte van 75 cm en/of een gewicht van ± 123 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha GPD 150 | € 3.600 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Suzuki RV 125 | € 3.700 | - | - | 120 kg |
| Yamaha GPD 125 | € 3.300 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Medley | € 3.500 | 202 cm | 71 cm | 130 kg |
| Peugeot Django | € 3.600 | 204 cm | 71 cm | 130 kg |
| SYM Jet X | € 3.400 | 200 cm | 76 cm | 130 kg |
| Piaggio Liberty | € 3.300 | 195 cm | 69 cm | 120 kg |
| Kymco New People S | € 3.500 | 209 cm | 70 cm | 120 kg |
| Scomadi TT125 | € 3.400 | 181 cm | 72 cm | 120 kg |
| Piaggio Typhoon | € 3.700 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.