MZ-LV-43
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 mei 2011, dus sinds 15 jaren. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda XL 1000V Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL 1000V Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 mei 2011. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL 1000V Varadero | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL 1000V Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.591 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 mei 2011. Het voertuig was toen 9 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-LV-43 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-LV-43
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-LB-43 | Suzuki | SFV 650 | € 1.010 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LD-43 | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 19.495 | 19-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LF-43 | Ducati | Streetfighter | € 21.290 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LG-43 | Yamaha | XT 660 | € 7.498 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LH-43 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 27-04-2012 | 18,7 jaar |
| MZ-LJ-43 | Honda | VT750C2 | Onbekend | 17-03-2011 | 18,8 jaar |
| MZ-LL-43 | Yamaha | XT 1200 | € 18.998 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LN-43 | Triumph | Tiger 800 | € 9.890 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LP-43 | Honda | CBR600FA | € 9.999 | 26-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LR-43 | BMW | R 1200 | € 15.846 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-43 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | € 13.878 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LV-40 | Aprilia | Tuono | Onbekend | 08-04-2011 | 21,9 jaar |
| MZ-LV-41 | Honda | CB1000R | Onbekend | 23-03-2011 | 16,8 jaar |
| MZ-LV-43 | Honda | Varadero | Onbekend | 28-05-2011 | 24,3 jaar |
| MZ-LV-44 | Honda | VFR800 | Onbekend | 07-04-2011 | 17,2 jaar |
| MZ-LV-46 | Aprilia | RR | Onbekend | 20-04-2013 | 20,7 jaar |
| MZ-LV-47 | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 23-03-2011 | 19,9 jaar |
| MZ-LV-49 | Ducati | M4 | Onbekend | 23-03-2011 | 24,4 jaar |
| MZ-LX-43 | Honda | CBF600NA | € 8.250 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.700 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.100 | - | - | 290 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| BMW C 650 | € 13.000 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 11.500 | - | - | 290 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 13.100 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.100 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL883 | € 11.800 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson XL883N | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 11.000 | 225 cm | 93 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 12.300 | 222 cm | 80 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 11.400 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 13.000 | - | - | 250 kg |
| Ducati Monster 821 | € 13.000 | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.