MX-XT-26
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 9 maanden en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda XL 1000 V Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL 1000 V Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juli 2010. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL 1000 V Varadero | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL 1000 V Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.713 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 augustus 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 9 maanden en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juli 2010. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 243 kg |
| Massa rijklaar | 250 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-XT-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-XT-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-XG-26 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 14-07-2010 | 21,9 jaar |
| MX-XH-26 | Ducati | Monster 796 | € 10.580 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XL-26 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 19-07-2010 | 17,9 jaar |
| MX-XN-26 | Moto Guzzi | LW | € 8.690 | 17-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XP-26 | Yamaha | XT 1200 | € 16.998 | 31-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XR-26 | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XS-26 | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.869 | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XT-20 | Yamaha | Fazer | Onbekend | 16-11-2010 | 22,6 jaar |
| MX-XT-21 | Honda | CBF500A | Onbekend | 02-08-2010 | 20,9 jaar |
| MX-XT-22 | Triumph | 955I | Onbekend | 27-07-2010 | 22,9 jaar |
| MX-XT-23 | Ducati | Multistrada 1100 | Onbekend | 27-07-2010 | 19,2 jaar |
| MX-XT-25 | Znen | ZN125T-e | Onbekend | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XT-26 | Honda | Varadero | Onbekend | 27-07-2010 | 25,8 jaar |
| MX-XV-26 | BMW | R 1200 | € 21.383 | 29-09-2010 | 15,7 jaar |
| MX-XX-26 | Honda | CB900 F | Onbekend | 19-08-2010 | 22,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 243 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.400 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.600 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 12.000 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi LY | € 12.000 | - | - | 220 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.