MV-TD-58
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Varadero 1000 rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Varadero 1000 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 juli 2009. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Varadero 1000 | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Varadero 1000 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.591 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 juli 2009. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 245 kg |
| Massa rijklaar | 252 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-TD-58 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-TD-58
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-TB-58 | BMW | K 100 | Onbekend | 21-01-2010 | 33,7 jaar |
| MV-TD-50 | Honda | CRF 450 | Onbekend | 04-08-2009 | 19,4 jaar |
| MV-TD-51 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 07-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TD-53 | Triumph | Thunderbird | Onbekend | 24-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-TD-54 | Buell | XB9SX Buell Lightning City X | Onbekend | 29-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TD-55 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 07-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TD-56 | Ducati | M4 | Onbekend | 22-07-2009 | 22,9 jaar |
| MV-TD-57 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 22-07-2009 | 18 jaar |
| MV-TD-58 | Honda | Varadero | Onbekend | 22-07-2009 | 24,2 jaar |
| MV-TF-58 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 04-12-2009 | 16,9 jaar |
| MV-TG-58 | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 17-08-2009 | 20,3 jaar |
| MV-TH-58 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 27-07-2009 | 26,3 jaar |
| MV-TJ-58 | BMW | K 1200 | Onbekend | 29-07-2009 | 17,8 jaar |
| MV-TL-58 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | Onbekend | 01-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TP-58 | BMW | K 1300 | Onbekend | 08-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TR-58 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TS-58 | Aprilia | VB | Onbekend | 11-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TV-58 | Honda | VT 750 | Onbekend | 14-04-2010 | 28 jaar |
| MV-TX-58 | BMW | C1 | Onbekend | 10-08-2009 | 23,3 jaar |
| MV-TZ-58 | Buell | XB12SS Buell Lightning Long | Onbekend | 15-08-2009 | 16,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 245 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.400 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.600 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 12.200 | 217 cm | 79 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi LY | € 12.000 | - | - | 220 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.