MV-HX-41
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda XL 1000V - Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL 1000V - Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 april 2009. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL 1000V - Varadero | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL 1000V - Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.477 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 995cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 april 2009. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 250 kg |
| Massa rijklaar | 257 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-HX-41 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-HX-41
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-HB-41 | Triumph | Thruxton | Onbekend | 16-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HD-41 | Yamaha | Fazer | Onbekend | 02-07-2009 | 22,3 jaar |
| MV-HF-41 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 18-04-2009 | 20,5 jaar |
| MV-HG-41 | Harley-Davidson | Fxstb Night Train | Onbekend | 14-04-2009 | 19,3 jaar |
| MV-HH-41 | Aprilia | SM | Onbekend | 18-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HL-41 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 20-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HN-41 | Kawasaki | ZX600P | Onbekend | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HP-41 | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 16-04-2009 | 19,2 jaar |
| MV-HR-41 | BMW | K 1200 | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-41 | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HV-41 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 05-03-2010 | 19,4 jaar |
| MV-HX-41 | Honda | Varadero | Onbekend | 21-04-2009 | 26,1 jaar |
| MV-HX-42 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 19-05-2009 | 20,4 jaar |
| MV-HX-46 | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-04-2009 | 21,3 jaar |
| MV-HX-47 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 21-04-2009 | 18,2 jaar |
| MV-HX-48 | Husqvarna | TE 450 | Onbekend | 10-06-2009 | 17 jaar |
| MV-HX-49 | Piaggio | M31 | Onbekend | 24-04-2009 | 22,7 jaar |
| MV-HZ-41 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 21-04-2009 | 20,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.700 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.100 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL883 | € 11.800 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.