71-MB-XG
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 juli 2013, dus sinds 12 jaren, 10 maanden en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 oktober 2012. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Varadero | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.477 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 juli 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 10 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 oktober 2012. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 250 kg |
| Massa rijklaar | 257 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MB-XG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MB-XG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-XG | Honda | Varadero | Onbekend | 22-10-2012 | 26 jaar |
| 71-MB-XH | Piaggio | Beverly 350 | € 5.675 | 30-10-2012 | 13,6 jaar |
| 71-MB-XJ | Hercules | K 125 | Onbekend | 29-10-2012 | 51,4 jaar |
| 71-MB-XK | BMW | R 1200 | € 15.439 | 02-11-2012 | 13,6 jaar |
| 71-MB-XL | Triumph | Tiger Explorer | € 16.690 | 09-01-2013 | 13,4 jaar |
| 71-MB-XN | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 07-11-2012 | 23,8 jaar |
| 71-MB-XP | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 22-11-2012 | 19,7 jaar |
| 71-MB-XR | KTM | Ktm 625SXc | Onbekend | 15-11-2012 | 21,5 jaar |
| 71-MB-XS | Aprilia | RR | Onbekend | 02-03-2013 | 19,1 jaar |
| 71-MB-XX | Triumph | Bonneville T100 | € 10.890 | 10-12-2012 | 13,5 jaar |
| 71-MB-XZ | Triumph | Tiger Explorer | € 16.690 | 14-12-2012 | 13,5 jaar |
| 71-MD-XG | Honda | XL700VA | Onbekend | 23-05-2014 | 18 jaar |
| 71-MF-XG | Kawasaki | Versys 1000 | € 9.693 | 19-06-2015 | 10,9 jaar |
| 71-MG-XG | MV Agusta | Brutale 675 | € 11.090 | 19-07-2016 | 9,9 jaar |
| 71-MH-XG | Triumph | Street Triple RS | € 13.000 | 28-07-2017 | 8,8 jaar |
| 71-MJ-XG | Kawasaki | Versys | Onbekend | 06-08-2018 | 16,1 jaar |
| 71-MK-XG | BMW | F 800 | € 9.149 | 23-08-2019 | 16 jaar |
| 71-ML-XG | Harley-Davidson | Fxdf | € 17.594 | 14-06-2020 | 15,3 jaar |
| 71-MN-XG | Honda | CB1000RA | € 15.497 | 13-04-2021 | 8 jaar |
| 71-MP-XG | Yamaha | MT 09 | € 9.534 | 15-03-2022 | 10,2 jaar |
| 71-MR-XG | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 14.597 | 05-10-2022 | 12,3 jaar |
| 71-MS-XG | Yamaha | MT 07 | € 7.298 | 08-06-2023 | 9 jaar |
| 71-MT-XG | BMW | R 1300 | € 32.634 | 26-03-2024 | 2,2 jaar |
| 71-MV-XG | Yamaha | MTN690 | € 5.808 | 23-11-2024 | 5,8 jaar |
| 71-MX-XG | KTM | 500 EXC | € 13.350 | 24-06-2025 | 1,5 jaar |
| 71-MZ-XG | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 17-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.700 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.600 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.100 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL883 | € 11.800 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.