33-MZ-HG
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda XL 1000 V Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL 1000 V Varadero is helaas onbekend.
Deze Honda is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 200 km/uur. Deze Honda XL 1000 V Varadero is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 oktober 2025. Het voertuig was toen 25 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL 1000 V Varadero | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL 1000 V Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 oktober 2025. Het voertuig was toen 25 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 243 kg |
| Massa rijklaar | 250 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 201 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 451 kg |
| Technische max massa voertuig | 451 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SD01 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 33-MZ-HG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
33-MZ-HG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 33-MB-HG | Harley-Davidson | Flht | Onbekend | 31-01-2012 | 16,9 jaar |
| 33-MD-HG | Honda | CBR125R | Onbekend | 08-01-2016 | 20,9 jaar |
| 33-MF-HG | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 14-08-2014 | 11,8 jaar |
| 33-MG-HG | KTM | 690 Duke | Onbekend | 16-12-2015 | 13,6 jaar |
| 33-MH-HG | Piaggio | M34 | Onbekend | 22-02-2017 | 22,4 jaar |
| 33-MJ-HG | Kawasaki | Z900RS | € 12.899 | 04-04-2018 | 8,1 jaar |
| 33-MK-HG | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.025 | 19-01-2019 | 11,2 jaar |
| 33-ML-HG | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 14-11-2019 | 6,5 jaar |
| 33-MN-HG | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 11-09-2020 | 5,7 jaar |
| 33-MR-HG | BMW | S 1000 | € 21.321 | 12-04-2022 | 7,2 jaar |
| 33-MS-HG | Yamaha | MTM850 | € 10.698 | 09-12-2023 | 10,2 jaar |
| 33-MT-HG | BMW | S 1000 | € 35.459 | 01-09-2023 | 2,7 jaar |
| 33-MV-HG | Yamaha | XTZ 690 | € 13.399 | 31-05-2024 | 2 jaar |
| 33-MX-HG | Kawasaki | Versys 650 | € 8.849 | 15-03-2025 | 1,2 jaar |
| 33-MZ-HB | Kawasaki | Z 900 | € 9.799 | 31-01-2026 | 6,2 jaar |
| 33-MZ-HD | Honda | CB650RA | € 11.943 | 02-09-2025 | 1,8 jaar |
| 33-MZ-HF | Yamaha | MTN690 | € 7.797 | 06-12-2025 | 6,2 jaar |
| 33-MZ-HG | Honda | Varadero | Onbekend | 03-10-2025 | 26,1 jaar |
| 33-MZ-HH | Moto Guzzi | V 100 | € 20.999 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
| 33-MZ-HJ | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 03-10-2025 | 0,6 jaar |
| 33-MZ-HL | Puch | ZIP | Onbekend | 02-09-2006 | 20,7 jaar |
| 33-MZ-HN | Indian | Scout | € 17.040 | 19-09-2025 | 7,2 jaar |
| 33-MZ-HR | KTM | 390 Adventure | € 8.460 | 20-09-2025 | 0,7 jaar |
| 33-MZ-HS | BMW | R 1300 | € 22.693 | 12-09-2025 | 2,2 jaar |
| 33-MZ-HT | Suzuki | GSX 800 | € 11.199 | 17-09-2025 | 0,7 jaar |
| 33-MZ-HV | Husqvarna | WR Series | Onbekend | 15-09-2025 | 24,6 jaar |
| 33-MZ-HX | Harley-Davidson | Breakout | € 36.345 | 04-11-2025 | 0,6 jaar |
| 33-MZ-HZ | Yamaha | MTT890 | € 16.092 | 29-10-2025 | 2,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 243 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.400 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 12.000 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi LY | € 12.000 | - | - | 220 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.