23-MB-RR
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2026, dus sinds 1 maand en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Honda XL1000V Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL1000V Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 augustus 2012. Het voertuig was toen 9 jaren, 1 maand en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL1000V Varadero | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL1000V Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.591 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 augustus 2012. Het voertuig was toen 9 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 258 kg |
| Massa rijklaar | 265 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-MB-RR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-MB-RR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-MB-RB | KTM | 950 Adventure | Onbekend | 07-06-2012 | 22,2 jaar |
| 23-MB-RD | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-01-2013 | 18,9 jaar |
| 23-MB-RG | Harley-Davidson | Davidsonflstf | Onbekend | 11-06-2012 | 23,6 jaar |
| 23-MB-RH | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 12-06-2012 | 18,2 jaar |
| 23-MB-RJ | BMW | R 1150 | € 12.596 | 26-04-2013 | 24,4 jaar |
| 23-MB-RK | Triumph | Street Triple R | € 10.090 | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
| 23-MB-RL | BMW | R 1100 | Onbekend | 19-06-2012 | 30,2 jaar |
| 23-MB-RN | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 27-07-2012 | 19,7 jaar |
| 23-MB-RP | Triumph | Tiger 800 | € 10.690 | 29-06-2012 | 13,9 jaar |
| 23-MB-RR | Honda | Varadero | Onbekend | 01-08-2012 | 23 jaar |
| 23-MB-RS | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 21-07-2012 | 17 jaar |
| 23-MB-RT | BMW | C 650 | € 13.112 | 28-06-2012 | 13,9 jaar |
| 23-MB-RV | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 27-06-2012 | 27 jaar |
| 23-MB-RX | Honda | CB Seven Fifty | Onbekend | 05-07-2012 | 25,3 jaar |
| 23-MB-RZ | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 14-09-2012 | 13,7 jaar |
| 23-MG-RR | Harley-Davidson | XL Sportster 883L | Onbekend | 11-05-2016 | 16 jaar |
| 23-MH-RR | MBK | XT660X | Onbekend | 27-05-2017 | 19,3 jaar |
| 23-MJ-RR | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.600 | 05-06-2018 | 8 jaar |
| 23-MK-RR | Triumph | Tiger XCX | € 15.475 | 16-05-2019 | 7 jaar |
| 23-ML-RR | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.700 | 18-04-2020 | 6,1 jaar |
| 23-MP-RR | Kawasaki | Ninja H2 | € 31.498 | 11-04-2023 | 5,9 jaar |
| 23-MR-RR | Honda | CRF300LA | € 6.250 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 23-MS-RR | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.495 | 25-04-2023 | 3,1 jaar |
| 23-MT-RR | Honda | ADV750 | € 15.000 | 08-02-2024 | 2,3 jaar |
| 23-MV-RR | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.746 | 07-09-2024 | 5,1 jaar |
| 23-MX-RR | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 12-05-2025 | 22,3 jaar |
| 23-MZ-RR | Gilera | Runner | Onbekend | 29-01-2026 | 28,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 258 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.700 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.700 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.100 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL883 | € 11.800 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson XL883N | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.400 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 11.000 | 225 cm | 93 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.