14-MB-FH
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Varadero bedraagt € 798 incl. BTW en BPM, deze Honda Varadero is daardoor € 11.205 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 januari 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Varadero | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 798 |
| Bruto BPM | € 798 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 oktober 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 7 maanden en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 januari 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 240 kg |
| Massa rijklaar | 251 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 14-MB-FH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
14-MB-FH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 14-MB-FD | Harley-Davidson | XL 883C | Onbekend | 19-10-2011 | 27,7 jaar |
| 14-MB-FF | BMW | S 1000 | € 17.990 | 30-03-2012 | 15,9 jaar |
| 14-MB-FG | BMW | R 1200 | Onbekend | 31-03-2012 | 16,7 jaar |
| 14-MB-FH | Honda | Varadero | € 798 | 14-01-2012 | 24,6 jaar |
| 14-MB-FJ | Suzuki | AN 650 | € 11.999 | 12-03-2012 | 14,2 jaar |
| 14-MB-FK | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 04-11-2011 | 20 jaar |
| 14-MB-FL | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 26-11-2011 | 17,8 jaar |
| 14-MB-FN | Aprilia | RR | Onbekend | 08-11-2011 | 18,1 jaar |
| 14-MB-FP | Suzuki | DL650A | € 9.700 | 17-11-2011 | 14,5 jaar |
| 14-MB-FR | BMW | R 1200 | Onbekend | 24-05-2012 | 17,7 jaar |
| 14-MB-FV | BMW | R 1200 | € 15.240 | 24-02-2012 | 14,3 jaar |
| 14-MB-FX | Suzuki | AN 650 | € 11.999 | 09-12-2011 | 14,5 jaar |
| 14-MB-FZ | Honda | SH150 | € 305 | 23-12-2011 | 14,4 jaar |
| 14-MD-FH | Honda | NC700XA | € 7.389 | 13-04-2013 | 13,1 jaar |
| 14-MF-FH | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 27-06-2014 | 11,9 jaar |
| 14-MG-FH | Piaggio | € 4.495 | 23-09-2015 | 10,7 jaar | |
| 14-MH-FH | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 17-11-2016 | 9,5 jaar |
| 14-MJ-FH | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 23-11-2017 | 16,8 jaar |
| 14-MK-FH | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 08-11-2018 | 7,6 jaar |
| 14-ML-FH | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 34.290 | 05-09-2019 | 6,7 jaar |
| 14-MN-FH | Honda | € 12.850 | 18-08-2020 | 5,8 jaar | |
| 14-MP-FH | Honda | CBR650RA | € 10.399 | 05-06-2021 | 5 jaar |
| 14-MR-FH | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 29.499 | 18-03-2022 | 12,4 jaar |
| 14-MT-FH | Indian Motorcycle | Scout | € 16.288 | 21-09-2023 | 8,1 jaar |
| 14-MX-FH | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 12-06-2025 | 8,9 jaar |
| 14-MZ-FH | BMW | F 900 | € 16.047 | 06-08-2025 | 3,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 12.200 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.600 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| BMW F 750 | € 12.800 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi V 7 | € 12.200 | 217 cm | 82 cm | 220 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 12.200 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Triumph Scrambler | € 10.800 | 221 cm | 86 cm | 220 kg |
| Buell XB12X Buell Ulysses | € 12.000 | - | 90 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.