27-MP-PZ
Er rijden momenteel 106 Honda CBF600Ns rond in Nederland. Deze CBF600N komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf 600 N rijden er nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2004 en januari 2014. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf 600 N is helaas onbekend.
Deze Honda is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Deze Honda Cbf 600 N is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 34.1% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 november 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF600N voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf 600 N | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf 600 N |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 784 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 599cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 november 2021. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 208 kg |
| Massa rijklaar | 215 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 404 kg |
| Technische max massa voertuig | 404 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF600N voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-MP-PZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-MP-PZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-MB-PZ | Honda | SC54 | Onbekend | 26-06-2012 | 21,7 jaar |
| 27-MG-PZ | Piaggio | M47 | Onbekend | 28-04-2016 | 17,7 jaar |
| 27-MH-PZ | Piaggio | Vespa GTS | € 5.929 | 16-05-2017 | 9 jaar |
| 27-MJ-PZ | Yamaha | XSR 700 | Onbekend | 26-05-2019 | 10,2 jaar |
| 27-MK-PZ | KTM | RC 125 | € 6.928 | 17-04-2019 | 9,2 jaar |
| 27-ML-PZ | KTM | 790 Duke | € 11.599 | 25-03-2020 | 6,2 jaar |
| 27-MN-PZ | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 27-MP-PB | Aprilia | RR | Onbekend | 04-05-2022 | 19 jaar |
| 27-MP-PD | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 04-09-2021 | 4,7 jaar |
| 27-MP-PF | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 11-09-2021 | 10,8 jaar |
| 27-MP-PG | Honda | SH150AD | € 4.299 | 08-09-2021 | 4,7 jaar |
| 27-MP-PH | Triumph | Thunderbird | Onbekend | 07-09-2021 | 24,7 jaar |
| 27-MP-PK | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.299 | 15-09-2021 | 4,7 jaar |
| 27-MP-PL | BMW | R 1150 | Onbekend | 10-09-2021 | 25,2 jaar |
| 27-MP-PN | BMW | S 1000 | € 26.674 | 13-09-2021 | 5,9 jaar |
| 27-MP-PP | Honda | VFR800X | € 12.498 | 09-04-2022 | 13,5 jaar |
| 27-MP-PR | Honda | Z125MA | € 4.599 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| 27-MP-PS | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 20-01-2022 | 16,5 jaar |
| 27-MP-PT | Honda | NT 650 | Onbekend | 16-09-2021 | 34,8 jaar |
| 27-MP-PV | Honda | MB-8 | Onbekend | 17-09-2021 | 43,9 jaar |
| 27-MP-PX | BMW | F 900 | € 16.497 | 22-09-2021 | 4,7 jaar |
| 27-MP-PZ | Honda | CBF600N | Onbekend | 20-11-2021 | 20,9 jaar |
| 27-MR-PZ | Moto Guzzi | € 11.494 | 23-07-2022 | 10 jaar | |
| 27-MS-PZ | SYM | Mio | € 2.413 | 15-04-2023 | 8,2 jaar |
| 27-MT-PZ | Honda | CMX500A2 | € 8.300 | 08-02-2024 | 2,3 jaar |
| 27-MV-PZ | Harley-Davidson | Flhrsi | Onbekend | 09-08-2024 | 22,3 jaar |
| 27-MX-PZ | BMW | M 1000 | € 33.431 | 10-05-2025 | 1 jaar |
| 27-MZ-PZ | Zero Motorcycles | LS1 | € 5.400 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.397 en/of een gewicht van ± 208 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 650 | € 8.600 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | € 9.000 | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | € 8.000 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | € 8.000 | 208 cm | 78 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZ 6 | € 8.100 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 6 | € 8.400 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z800 ABS | € 8.100 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.300 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.600 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 8.600 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 750 | € 8.800 | 213 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | € 8.300 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | € 8.300 | 214 cm | 81 cm | 230 kg |
| Suzuki AN 400 | € 8.200 | 227 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.900 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha XT 660 | € 8.800 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Aprilia RA | € 9.000 | - | - | 200 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 8.400 | 222 cm | 86 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.800 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 9.100 | 209 cm | 78 cm | 220 kg |
| Kawasaki W 800 | € 7.900 | 219 cm | 79 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z750R ABS | € 8.000 | 209 cm | 80 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.