MX-FH-83
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2026, dus sinds 1 maand en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (2) nog 129 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en juli 2009. De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 691 incl. BTW en BPM.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 januari 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 691 |
| Bruto BPM | € 691 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 25 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 augustus 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 9 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 2 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 januari 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 194 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-FH-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-FH-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-FB-83 | Honda | XL1000V | Onbekend | 22-03-2010 | 16,7 jaar |
| MX-FF-83 | Piaggio | M60 | € 4.099 | 05-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FH-80 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 27-03-2010 | 20 jaar |
| MX-FH-81 | BMW | R 1100 | Onbekend | 22-01-2010 | 28,9 jaar |
| MX-FH-82 | Yamaha | XVS 650 | Onbekend | 01-07-2010 | 28,2 jaar |
| MX-FH-83 | Honda | CBF500A | € 691 | 22-01-2010 | 21,8 jaar |
| MX-FH-84 | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-01-2010 | 18 jaar |
| MX-FH-85 | Honda | CBR | Onbekend | 22-01-2010 | 28,3 jaar |
| MX-FH-86 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 27-01-2010 | 19 jaar |
| MX-FH-88 | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 22-01-2010 | 23,1 jaar |
| MX-FJ-83 | Triumph | Thunderbird | Onbekend | 08-02-2010 | 23,9 jaar |
| MX-FL-83 | Ducati | M695 | Onbekend | 27-07-2010 | 18,5 jaar |
| MX-FN-83 | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 14.601 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-FP-83 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 01-05-2010 | 19,5 jaar |
| MX-FR-83 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 11-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FS-83 | Suzuki | VZR 1800 | € 13.999 | 12-02-2010 | 16,3 jaar |
| MX-FT-83 | Suzuki | UX 150 | € 2.999 | 02-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-FV-83 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 12-03-2010 | 23,1 jaar |
| MX-FX-83 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 26-03-2010 | 25 jaar |
| MX-FZ-83 | Moto Guzzi | KD | € 12.990 | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.