MT-SN-02
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2017, dus sinds 8 jaren, 11 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 september 2008. Het voertuig was toen 6 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 694 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 september 2008. Het voertuig was toen 6 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 202 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-SN-02 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-SN-02
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-SB-02 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 24-09-2008 | 23 jaar |
| MT-SF-02 | Piaggio | M45 | Onbekend | 26-06-2009 | 16,9 jaar |
| MT-SH-02 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 26-09-2008 | 17,7 jaar |
| MT-SJ-02 | BMW | F 800 | Onbekend | 04-10-2008 | 17,7 jaar |
| MT-SL-02 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 26-09-2008 | 17,7 jaar |
| MT-SN-02 | Honda | CBF500A | Onbekend | 25-09-2008 | 18,2 jaar |
| MT-SN-04 | Titan | Sidew I | Onbekend | 27-01-2010 | 21,4 jaar |
| MT-SN-06 | Yamaha | MT 01 | Onbekend | 04-10-2008 | 17,9 jaar |
| MT-SN-07 | Honda | NX 650 | Onbekend | 25-09-2008 | 29,2 jaar |
| MT-SN-08 | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-09-2008 | 22,9 jaar |
| MT-SN-09 | Honda | Cre 490 X | Onbekend | 25-09-2008 | 17,9 jaar |
| MT-SP-02 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 10-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-SR-02 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 11-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-ST-02 | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-SX-02 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 10-10-2008 | 17,6 jaar |
| MT-SZ-02 | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-01-2009 | 17,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.