76-MF-KG
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en augustus 2008. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 oktober 2014. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 702 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 oktober 2014. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 194 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-MF-KG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-MF-KG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-MB-KG | Yamaha | TDM 900 | € 9.498 | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 76-MD-KG | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 18-06-2013 | 17,9 jaar |
| 76-MF-KB | Piaggio | € 3.296 | 25-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 76-MF-KD | Honda | CBR600RR | Onbekend | 30-10-2014 | 21,2 jaar |
| 76-MF-KF | KTM | 450 EXC | Onbekend | 23-10-2014 | 13,9 jaar |
| 76-MF-KG | Honda | CBF500A | Onbekend | 28-10-2014 | 20,1 jaar |
| 76-MF-KH | KTM | 1190 Adventure | € 17.480 | 05-11-2014 | 11,6 jaar |
| 76-MF-KJ | Harley-Davidson | Flhtc | Onbekend | 22-11-2014 | 35,3 jaar |
| 76-MF-KK | KTM | Ktm 520EXc | Onbekend | 06-11-2014 | 23,4 jaar |
| 76-MF-KL | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 15-11-2014 | 11,5 jaar |
| 76-MF-KN | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-11-2014 | 20 jaar |
| 76-MF-KR | KTM | 500 EXC | Onbekend | 05-01-2015 | 11,4 jaar |
| 76-MF-KS | Harley-Davidson | Flstni | Onbekend | 24-11-2014 | 21,1 jaar |
| 76-MF-KT | Yamaha | MW125 | € 3.999 | 03-12-2014 | 11,5 jaar |
| 76-MF-KX | Piaggio | M45 | Onbekend | 06-02-2015 | 19,8 jaar |
| 76-MF-KZ | KTM | 450 EXC | € 11.345 | 06-01-2015 | 11,4 jaar |
| 76-MG-KG | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.476 | 11-03-2016 | 10,2 jaar |
| 76-MH-KG | Kawasaki | Z1000 SX | € 14.699 | 18-03-2017 | 9,2 jaar |
| 76-MJ-KG | KTM | 690 Duke | Onbekend | 19-03-2018 | 13 jaar |
| 76-MK-KG | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 20-03-2019 | 7,2 jaar |
| 76-ML-KG | Piaggio | Liberty | Onbekend | 10-06-2020 | 19,4 jaar |
| 76-MN-KG | Gilera | Runner | Onbekend | 21-10-2020 | 28,1 jaar |
| 76-MP-KG | Gas Gas | EC 300 | € 11.250 | 20-07-2021 | 4,9 jaar |
| 76-MR-KG | Harley-Davidson | Flhtk | € 32.999 | 28-07-2022 | 12,4 jaar |
| 76-MS-KG | Beta | € 11.799 | 03-03-2023 | 3,2 jaar | |
| 76-MT-KG | BMW | R 1200 | € 20.298 | 04-11-2023 | 8,3 jaar |
| 76-MV-KG | Piaggio | Vespa GTS | € 6.499 | 22-06-2024 | 3,7 jaar |
| 76-MX-KG | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 08-04-2025 | 1,1 jaar |
| 76-MZ-KG | Honda | Honda SC53 | Onbekend | 15-10-2025 | 20,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.