66-MF-XK
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en augustus 2008. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 juni 2015. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 701 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 juni 2015. Het voertuig was toen 10 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 198 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 66-MF-XK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
66-MF-XK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 66-MB-XK | BMW | S 1000 | Onbekend | 10-11-2012 | 15,6 jaar |
| 66-MF-XB | Kawasaki | Versys ABS | Onbekend | 13-06-2015 | 15,9 jaar |
| 66-MF-XD | BMW | F 800 | € 16.160 | 12-06-2015 | 11 jaar |
| 66-MF-XF | Yamaha | XT 660 | € 8.999 | 12-06-2015 | 11 jaar |
| 66-MF-XG | Yamaha | FJR 1300 | € 20.499 | 19-06-2015 | 11 jaar |
| 66-MF-XH | Piaggio | M45 | Onbekend | 09-06-2015 | 16,7 jaar |
| 66-MF-XK | Honda | CBF500A | Onbekend | 12-06-2015 | 21,2 jaar |
| 66-MF-XL | Kawasaki | VN800 Classic | Onbekend | 18-06-2015 | 27,1 jaar |
| 66-MF-XN | KTM | 300 EXC | € 9.980 | 19-06-2015 | 11 jaar |
| 66-MF-XP | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 03-07-2015 | 20 jaar |
| 66-MF-XR | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 17-06-2015 | 15,9 jaar |
| 66-MF-XS | Suzuki | VL 1500 | € 13.999 | 20-06-2015 | 11 jaar |
| 66-MF-XT | KTM | 1290 Superduke R | € 17.952 | 27-06-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-XV | BMW | S 1000 | € 21.266 | 25-06-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MG-XK | KTM | 450 EXC | Onbekend | 20-07-2016 | 17,4 jaar |
| 66-MH-XK | Honda | CRF250LA | € 5.199 | 01-08-2017 | 8,8 jaar |
| 66-MJ-XK | Harley-Davidson | Iron 1200 | € 13.200 | 23-08-2018 | 7,8 jaar |
| 66-MK-XK | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| 66-ML-XK | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 25-07-2020 | 18,9 jaar |
| 66-MN-XK | Harley-Davidson | Sport Glide | € 22.495 | 28-04-2021 | 5,1 jaar |
| 66-MS-XK | Kawasaki | Z 400 | € 6.649 | 28-06-2023 | 2,9 jaar |
| 66-MT-XK | KTM | 1290 Super Duke GT | € 22.048 | 23-03-2024 | 5,2 jaar |
| 66-MV-XK | Silence | S02 | € 10.646 | 25-02-2025 | 2,8 jaar |
| 66-MZ-XK | Honda | NC750XD | € 9.199 | 13-03-2026 | 9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.