41-MF-KS
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 november 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 791 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 november 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 7 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 41-MF-KS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
41-MF-KS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 41-MB-KS | Buell | XB12S Buell Lightning | Onbekend | 28-03-2012 | 18,7 jaar |
| 41-MD-KS | Honda | XL125V | Onbekend | 30-07-2013 | 20,6 jaar |
| 41-MF-KB | Husqvarna | FE 350 | € 10.865 | 24-10-2014 | 11,6 jaar |
| 41-MF-KD | Suzuki | AN 400 | € 7.999 | 23-10-2014 | 11,6 jaar |
| 41-MF-KF | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 06-11-2014 | 16,7 jaar |
| 41-MF-KG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 27-10-2014 | 17,1 jaar |
| 41-MF-KH | Yamaha | RN12 | Onbekend | 15-05-2015 | 22,2 jaar |
| 41-MF-KJ | BMW | K 1600 | Onbekend | 31-10-2014 | 13,1 jaar |
| 41-MF-KK | Kawasaki | Versys ABS | Onbekend | 23-12-2014 | 16,1 jaar |
| 41-MF-KL | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 23-03-2015 | 14 jaar |
| 41-MF-KP | Honda | CRF250L | € 4.999 | 22-11-2014 | 11,5 jaar |
| 41-MF-KR | Harley-Davidson | Softail | € 22.400 | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
| 41-MF-KS | Honda | CBF500A | Onbekend | 21-11-2014 | 21,1 jaar |
| 41-MF-KT | Piaggio | M31 | Onbekend | 10-02-2015 | 21,1 jaar |
| 41-MF-KX | Honda | CBR1000RA | € 17.799 | 11-12-2014 | 11,5 jaar |
| 41-MF-KZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-12-2014 | 17 jaar |
| 41-MG-KS | BMW | S 1000 | € 17.445 | 15-04-2016 | 10,1 jaar |
| 41-MJ-KS | Yamaha | XVS 950 | Onbekend | 13-06-2018 | 12,2 jaar |
| 41-MK-KS | Honda | NC750XD | € 10.199 | 15-03-2019 | 7,2 jaar |
| 41-ML-KS | BMW | K 1600 | € 34.887 | 01-02-2020 | 6,3 jaar |
| 41-MN-KS | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 03-11-2020 | 18,7 jaar |
| 41-MP-KS | BMW | R 1250 | € 28.512 | 12-08-2021 | 4,8 jaar |
| 41-MR-KS | Kawasaki | ZRX1200S | Onbekend | 10-05-2022 | 22,3 jaar |
| 41-MT-KS | BMW | F 900 | € 14.824 | 21-10-2023 | 2,6 jaar |
| 41-MV-KS | BMW | F 900 | € 13.881 | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 41-MX-KS | Triumph | Tiger 1200 Rally Explorer | € 27.295 | 04-04-2025 | 1,2 jaar |
| 41-MZ-KS | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 01-11-2025 | 0,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.