MX-XS-40
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 april 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 701 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 april 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-XS-40 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-XS-40
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-XB-40 | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-07-2010 | 24,1 jaar |
| MX-XD-40 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 12-07-2010 | 18,1 jaar |
| MX-XF-40 | Kawasaki | ZX 600 | Onbekend | 19-01-2013 | 18,1 jaar |
| MX-XH-40 | Ducati | Hypermotard 1100 | Onbekend | 20-08-2011 | 18,1 jaar |
| MX-XJ-40 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 23-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XL-40 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XR-40 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 29-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XS-40 | Honda | CBF500 | Onbekend | 26-04-2011 | 22 jaar |
| MX-XS-41 | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 26-07-2010 | 19,9 jaar |
| MX-XS-44 | Piaggio | M34 | Onbekend | 04-05-2011 | 23,4 jaar |
| MX-XS-45 | BMW | F 800 | Onbekend | 26-07-2010 | 17,8 jaar |
| MX-XS-46 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 26-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XS-47 | Ducati | 748S | Onbekend | 26-07-2010 | 23,9 jaar |
| MX-XS-48 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 26-07-2010 | 24,9 jaar |
| MX-XT-40 | Kawasaki | VN800 Classic | Onbekend | 17-11-2010 | 26,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.