MV-GV-77
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 april 2009. Het voertuig was toen 1 jaar en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 799 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 april 2009. Het voertuig was toen 1 jaar en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-GV-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-GV-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-GB-77 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 02-04-2009 | 17,2 jaar |
| MV-GD-77 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 10-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GF-77 | BMW | R 1200 | Onbekend | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GG-77 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 02-04-2009 | 17,2 jaar |
| MV-GH-77 | Honda | C70 | Onbekend | 01-04-2009 | 46,8 jaar |
| MV-GL-77 | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GP-77 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 05-06-2010 | 20,2 jaar |
| MV-GR-77 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 06-04-2009 | 19 jaar |
| MV-GS-77 | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-04-2009 | 21 jaar |
| MV-GT-77 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 11-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GV-70 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 10-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GV-71 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 10-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GV-72 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 11-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GV-73 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 11-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-GV-75 | Honda | CBR900RR | Onbekend | 05-05-2009 | 26 jaar |
| MV-GV-76 | Honda | XL700V | Onbekend | 15-04-2009 | 18,4 jaar |
| MV-GV-77 | Honda | CBF500 | Onbekend | 16-04-2009 | 18,2 jaar |
| MV-GX-77 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 30-05-2009 | 17 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.