80-MD-HK
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 april 2017, dus sinds 9 jaren en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2013. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 792 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2013. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 80-MD-HK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
80-MD-HK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 80-MB-HK | Yamaha | FZ600N | Onbekend | 22-03-2013 | 20,2 jaar |
| 80-MD-HD | Honda | SH150AD | € 3.347 | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
| 80-MD-HF | Suzuki | DL650A | € 9.300 | 11-05-2013 | 13,1 jaar |
| 80-MD-HG | Suzuki | GSX 650 | € 7.151 | 15-05-2013 | 13 jaar |
| 80-MD-HH | Honda | MTX | Onbekend | 08-05-2013 | 39,9 jaar |
| 80-MD-HJ | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 16-05-2013 | 18 jaar |
| 80-MD-HK | Honda | CBF500 | Onbekend | 13-05-2013 | 18,2 jaar |
| 80-MD-HL | Triumph | Tiger 800 | € 10.790 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 80-MD-HN | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 10-01-2015 | 19,2 jaar |
| 80-MD-HP | BMW | R 1200 | € 21.031 | 18-05-2013 | 13 jaar |
| 80-MD-HR | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 17-06-2013 | 20,7 jaar |
| 80-MD-HS | Yamaha | WR 125 | Onbekend | 08-06-2013 | 16,2 jaar |
| 80-MD-HT | Honda | CBR125R | Onbekend | 28-05-2013 | 21,1 jaar |
| 80-MD-HV | Kawasaki | ZZR 1400 | € 12.826 | 24-05-2013 | 13 jaar |
| 80-MD-HX | Motorbike | € 7.699 | 17-09-2013 | 12,7 jaar | |
| 80-MD-HZ | KTM | 125 Duke | € 4.449 | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 80-MF-HK | KTM | 690 Sm | Onbekend | 18-08-2014 | 18,6 jaar |
| 80-MG-HK | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 29-12-2015 | 18 jaar |
| 80-MH-HK | Honda | CBF600SA | Onbekend | 21-03-2017 | 14,8 jaar |
| 80-MJ-HK | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 24-03-2018 | 12,2 jaar |
| 80-MK-HK | Honda | CB500FA | € 6.298 | 24-01-2019 | 12,8 jaar |
| 80-MP-HK | Kawasaki | Z 1000 | € 13.297 | 23-11-2022 | 8,6 jaar |
| 80-MR-HK | Royal Enfield | Himalayan | € 6.399 | 14-04-2022 | 4,1 jaar |
| 80-MS-HK | KTM | 890 Duke | € 12.400 | 04-02-2023 | 3,3 jaar |
| 80-MT-HK | Ducati | 959 Panigale | € 18.488 | 02-09-2023 | 10 jaar |
| 80-MV-HK | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 05-06-2024 | 2 jaar |
| 80-MX-HK | Triumph | Tiger 1200 Gt PRO | € 24.145 | 13-03-2025 | 1,2 jaar |
| 80-MZ-HK | Honda | GL1800DA | € 44.750 | 12-09-2025 | 0,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.