39-MG-HB
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 februari 2019. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 694 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 februari 2019. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 194 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MG-HB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MG-HB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-HB | Harley-Davidson | Flstn Softail Deluxe | € 24.025 | 17-02-2012 | 14,3 jaar |
| 39-MD-HB | Piaggio | M45 | € 5.949 | 15-08-2013 | 12,8 jaar |
| 39-MF-HB | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 09-08-2014 | 11,8 jaar |
| 39-MG-HB | Honda | CBF500 | Onbekend | 22-02-2019 | 20,1 jaar |
| 39-MG-HD | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-01-2016 | 21,9 jaar |
| 39-MG-HF | Aprilia | € 21.395 | 18-12-2015 | 10,5 jaar | |
| 39-MG-HG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 16-12-2015 | 20,9 jaar |
| 39-MG-HH | Piaggio | M28 | Onbekend | 18-12-2015 | 17,2 jaar |
| 39-MG-HJ | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 12-03-2016 | 10,2 jaar |
| 39-MG-HK | KTM | 300 EXC | € 9.980 | 05-01-2016 | 10,4 jaar |
| 39-MG-HL | Kawasaki | Versys 650 | € 6.416 | 09-01-2016 | 10,4 jaar |
| 39-MG-HN | Triumph | Tiger Explorer | Onbekend | 23-04-2016 | 14 jaar |
| 39-MG-HP | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.115 | 26-01-2016 | 10,3 jaar |
| 39-MG-HR | Yamaha | MT 09 | € 10.999 | 14-01-2016 | 10,4 jaar |
| 39-MG-HS | Honda | CB600F | Onbekend | 15-01-2016 | 17,2 jaar |
| 39-MG-HV | BMW | R 1200 | € 19.348 | 22-01-2016 | 10,4 jaar |
| 39-MG-HX | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 23-01-2016 | 10,4 jaar |
| 39-MG-HZ | Honda | CRF 1000 | € 13.890 | 28-01-2016 | 10,3 jaar |
| 39-MH-HB | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 07-02-2017 | 18,4 jaar |
| 39-MJ-HB | Suzuki | SV 1000 | Onbekend | 26-01-2018 | 20,2 jaar |
| 39-MK-HB | Yamaha | XP 500 | € 11.799 | 10-07-2019 | 10,1 jaar |
| 39-ML-HB | Suzuki | GSX-R 1000 | € 22.499 | 02-11-2019 | 6,6 jaar |
| 39-MN-HB | Suzuki | UK 110 | € 2.399 | 12-09-2020 | 5,7 jaar |
| 39-MP-HB | KTM | 890 Adventure | € 15.300 | 02-07-2021 | 4,9 jaar |
| 39-MR-HB | Ducati | Scrambler | € 16.584 | 23-04-2022 | 4,1 jaar |
| 39-MS-HB | Yamaha | MTN690 | € 8.099 | 04-02-2023 | 3,3 jaar |
| 39-MT-HB | Yamaha | MTM690 | € 8.798 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| 39-MX-HB | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 25-03-2025 | 1,2 jaar |
| 39-MZ-HB | Kawasaki | Vulcan S | € 9.548 | 08-09-2025 | 3,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.