90-MV-VK
Er rijden momenteel 131 Honda CBF125NA's rond in Nederland. Deze CBF125NA komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 7 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf125na rijden er in dezelfde variant (1) nog 130 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.398 en € 7.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.145 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cbf125na bedraagt € 5.350 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Honda Cbf125na € 205 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Honda haalt een maximumsnelheid van 105 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Honda Cbf125na tot de 5.4% traagste motoren.
Bekijk ook alle Honda CBF125NA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf125na | 2024
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf125na |
| Lengte | 2,03 m |
| Breedte | 0,82 m |
| Hoogte | 1,06 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 105 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.350 |
| Bruto BPM | € 558 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JC91E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 7 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 123 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,35 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JC95 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01990*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724A3 | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF125NA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-MV-VK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-MV-VK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-MB-VK | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 21-09-2012 | 13,7 jaar |
| 90-MD-VK | Yamaha | XVS 1300 | € 12.499 | 19-03-2014 | 12,2 jaar |
| 90-MF-VK | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 08-06-2015 | 11 jaar |
| 90-MG-VK | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-10-2017 | 12,2 jaar |
| 90-MH-VK | Harley-Davidson | Flstfi Fat Boy | Onbekend | 14-07-2017 | 22,3 jaar |
| 90-MJ-VK | Triumph | Bonneville Speedmaster | € 16.050 | 11-07-2018 | 7,9 jaar |
| 90-MK-VK | BMW | R 1100 | Onbekend | 07-06-2019 | 27,8 jaar |
| 90-ML-VK | KTM | 890 Duke | € 13.900 | 03-06-2020 | 6 jaar |
| 90-MN-VK | BMW | F 900 | € 16.816 | 01-04-2021 | 5,2 jaar |
| 90-MP-VK | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.399 | 10-02-2022 | 8,8 jaar |
| 90-MR-VK | Honda | NC700XA | € 6.815 | 15-08-2022 | 14,2 jaar |
| 90-MS-VK | Honda | ADV750 | € 14.948 | 26-06-2023 | 3,3 jaar |
| 90-MT-VK | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 15-03-2024 | 2,2 jaar |
| 90-MV-VB | Honda | Transalp | Onbekend | 03-10-2024 | 29,9 jaar |
| 90-MV-VD | Kawasaki | Z900RS | € 14.249 | 09-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VF | Piaggio | Skipper | Onbekend | 07-10-2024 | 31,9 jaar |
| 90-MV-VG | KTM | 625 SMC | Onbekend | 08-10-2024 | 19,9 jaar |
| 90-MV-VH | BMW | F 900 | € 21.217 | 11-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VJ | BMW | R 1300 | € 30.712 | 16-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VK | Honda | CBF125NA | € 5.350 | 19-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VL | BMW | S 1000 | € 18.804 | 19-10-2024 | 6,9 jaar |
| 90-MV-VN | Yamaha | MTN890 | € 12.598 | 26-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VP | Honda | ADV750 | € 14.443 | 24-02-2025 | 4,8 jaar |
| 90-MV-VR | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 26-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VS | Smnth | Smnth | € 2.657 | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VT | Yamaha | MTT690 | € 10.498 | 24-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VV | BMW | R 1250 | € 15.898 | 22-10-2024 | 6,5 jaar |
| 90-MV-VX | Electric Motion | TEM | € 11.495 | 23-10-2024 | 1,6 jaar |
| 90-MV-VZ | Honda | CRF 1000 | € 15.698 | 24-10-2024 | 8,9 jaar |
| 90-MZ-VK | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 05-03-2026 | 30,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.145 en/of een afmeting van 203 x 82 cm en/of een gewicht van ± 123 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha YZF R125 | € 5.300 | 195 cm | 70 cm | 130 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.100 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Yamaha MTM125 | € 5.100 | 201 cm | 81 cm | 130 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.300 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Yamaha WR 125 | € 5.100 | 216 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.200 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Yamaha MT 125 | € 5.300 | - | - | 130 kg |
| Yamaha MTN125 | € 5.600 | 197 cm | 80 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.800 | 205 cm | 82 cm | 130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.