62-MZ-GK
Er rijden momenteel 131 Honda CBF125NA's rond in Nederland. Deze CBF125NA komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 8 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf125na rijden er in dezelfde variant (1) nog 130 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.398 en € 7.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.145 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cbf125na bedraagt € 4.799 incl. BTW en BPM, deze Honda Cbf125na is daardoor € 346 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Honda haalt een maximumsnelheid van 105 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Honda Cbf125na tot de 5.4% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 augustus 2025. Het voertuig was toen 3 jaren en 11 maanden oud.
Bekijk ook alle Honda CBF125NA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf125na | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf125na |
| Lengte | 2,02 m |
| Breedte | 0,82 m |
| Hoogte | 1,06 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 105 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.799 |
| Bruto BPM | € 482 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JC91E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 september 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 8 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 augustus 2025. Het voertuig was toen 3 jaren en 11 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 123 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 310 kg |
| Technische max massa voertuig | 310 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,35 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JC91 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00929*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF125NA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-MZ-GK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-MZ-GK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-MB-GK | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 18-02-2012 | 16,7 jaar |
| 62-MD-GK | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-04-2014 | 22,7 jaar |
| 62-MF-GK | Honda | WW150 | € 2.799 | 04-09-2014 | 11,7 jaar |
| 62-MH-GK | Yamaha | YP250RA | € 5.899 | 06-01-2017 | 9,4 jaar |
| 62-MJ-GK | Harley-Davidson | Vrsdx Night | Onbekend | 08-01-2018 | 12,8 jaar |
| 62-MK-GK | Husqvarna | 701 Enduro | € 10.890 | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| 62-MN-GK | Honda | Z125MA | € 4.499 | 27-08-2020 | 5,8 jaar |
| 62-MP-GK | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 62-MR-GK | Yamaha | MT 07 | € 9.398 | 07-07-2022 | 7,7 jaar |
| 62-MS-GK | Honda | ST125A | € 4.565 | 02-02-2023 | 3,3 jaar |
| 62-MT-GK | KTM | 890 Adventure | € 10.485 | 17-08-2023 | 2,8 jaar |
| 62-MV-GK | Yamaha | XTZ 690 | € 14.399 | 25-05-2024 | 2 jaar |
| 62-MX-GK | Yamaha | MT 09 | € 11.599 | 06-03-2025 | 9,2 jaar |
| 62-MZ-GB | Honda | NSS750 | € 13.850 | 28-08-2025 | 0,7 jaar |
| 62-MZ-GD | Honda | CB750A | € 8.943 | 04-11-2025 | 2,1 jaar |
| 62-MZ-GF | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.685 | 26-08-2025 | 0,8 jaar |
| 62-MZ-GG | BMW | F 750 | € 12.249 | 21-08-2025 | 2 jaar |
| 62-MZ-GH | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 08-10-2025 | 9,2 jaar |
| 62-MZ-GJ | Piaggio | Sprint | € 5.597 | 22-08-2025 | 3,9 jaar |
| 62-MZ-GK | Honda | CBF125NA | € 4.799 | 22-08-2025 | 4,7 jaar |
| 62-MZ-GL | BMW | R 1300 | € 31.128 | 28-08-2025 | 0,7 jaar |
| 62-MZ-GN | BMW | C 400 | € 11.339 | 28-08-2025 | 0,7 jaar |
| 62-MZ-GP | Aprilia | Tuono | € 22.098 | 26-08-2025 | 4,3 jaar |
| 62-MZ-GR | BMW | F 900 | € 16.165 | 29-08-2025 | 6,2 jaar |
| 62-MZ-GS | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 04-09-2025 | 0,7 jaar |
| 62-MZ-GT | Suzuki | DL 1000 | € 12.999 | 30-08-2025 | 11,9 jaar |
| 62-MZ-GV | Harley-Davidson | Bones | Onbekend | 06-09-2025 | 17,9 jaar |
| 62-MZ-GX | Yamaha | MTT890 | € 13.698 | 04-09-2025 | 0,7 jaar |
| 62-MZ-GZ | BMW | R 1200 | € 18.029 | 09-10-2025 | 15,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.145 en/of een afmeting van 202 x 82 cm en/of een gewicht van ± 123 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha YZF R125 | € 5.300 | 195 cm | 70 cm | 130 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.100 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Yamaha MTM125 | € 5.100 | 201 cm | 81 cm | 130 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.300 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Yamaha WR 125 | € 5.100 | 216 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.200 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Yamaha MT 125 | € 5.300 | - | - | 130 kg |
| Yamaha MTN125 | € 5.600 | 197 cm | 80 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.800 | 205 cm | 82 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.