48-MD-DL
Er rijden momenteel 251 Honda CBF125M's rond in Nederland. Deze CBF125M komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf125m rijden er in dezelfde variant (1) nog 250 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en oktober 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.599 en € 4.634, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 2.806 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cbf125m bedraagt € 2.657 incl. BTW en BPM, deze Honda Cbf125m is daardoor € 149 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Honda CBF125M voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf125m | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf125m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 104 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 2.657 |
| Bruto BPM | € 198 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Continue vermogen | 8 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JC40E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 118 kg |
| Massa rijklaar | 128 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 308 kg |
| Technische max massa voertuig | 308 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JC40 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0317*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF125M voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 48-MD-DL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
48-MD-DL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 48-MB-DL | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 06-10-2011 | 16,3 jaar |
| 48-MD-DB | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-03-2013 | 19,4 jaar |
| 48-MD-DD | Honda | CBR600RR | Onbekend | 15-06-2013 | 21 jaar |
| 48-MD-DF | Ducati | Panigale R | € 35.790 | 21-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DG | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 20.345 | 03-04-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DH | BMW | R 1200 | € 20.812 | 15-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DJ | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 08-04-2013 | 14,2 jaar |
| 48-MD-DK | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 12-03-2013 | 16,2 jaar |
| 48-MD-DL | Honda | CBF125M | € 2.657 | 21-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DN | Honda | CBF125M | € 2.657 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DP | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-03-2013 | 18,3 jaar |
| 48-MD-DR | Honda | CB500FA | € 6.206 | 28-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DS | Triumph | Speedmaster | € 9.990 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DT | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 26.495 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MD-DV | Honda | CBR125R | Onbekend | 20-03-2013 | 21,2 jaar |
| 48-MD-DX | BMW | R 1200 | € 20.812 | 23-03-2013 | 13,2 jaar |
| 48-MF-DL | Honda | NSC110MPd | € 1.999 | 06-06-2014 | 12 jaar |
| 48-MG-DL | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 03-09-2015 | 10,7 jaar |
| 48-MH-DL | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 13-10-2016 | 16,5 jaar |
| 48-MJ-DL | Harley-Davidson | Street Glide | € 33.500 | 26-10-2017 | 8,6 jaar |
| 48-MK-DL | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-10-2018 | 17,9 jaar |
| 48-MN-DL | Triumph | Street Triple R | € 10.088 | 30-07-2020 | 14 jaar |
| 48-MP-DL | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 20-05-2021 | 5 jaar |
| 48-MR-DL | Honda | NC750XA | € 7.299 | 16-03-2022 | 12,1 jaar |
| 48-MS-DL | Triumph | Scrambler | € 21.900 | 22-11-2022 | 3,5 jaar |
| 48-MT-DL | KTM | 350 EXC | € 14.589 | 16-08-2023 | 2,8 jaar |
| 48-MV-DL | Yamaha | YZF 600 | € 21.690 | 26-04-2024 | 8,1 jaar |
| 48-MX-DL | BMW | S 1000 | € 20.918 | 24-02-2026 | 5,6 jaar |
| 48-MZ-DL | Honda | MTX 125 | Onbekend | 25-07-2025 | 40,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 2.806 en/of een gewicht van ± 118 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| SYM Jet 14 | € 2.800 | 202 cm | 75 cm | 130 kg |
| Benelli Tornado | € 2.700 | 177 cm | 76 cm | 120 kg |
| Yamaha YBR 125 | € 3.000 | - | - | 110 kg |
| Kymco Like | € 2.800 | 192 cm | 68 cm | 120 kg |
| Yamaha Cygnus-x | € 2.800 | - | - | 120 kg |
| Piaggio Typhoon | € 2.600 | - | - | 110 kg |
| Kymco Agility 16+ 150 | € 2.900 | 205 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kymco People One | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| Piaggio Liberty | € 3.000 | 195 cm | 69 cm | 120 kg |
| SYM HA15A | € 2.600 | - | - | 130 kg |
| SYM Symphony | € 2.500 | 200 cm | 73 cm | 110 kg |
| Kymco People S | € 2.700 | - | - | 120 kg |
| Hanway Black Café | € 2.700 | 200 cm | 78 cm | 110 kg |
| Suzuki RV 125 | € 2.900 | - | - | 110 kg |
| Derbi Boulevard 125 | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| Mash Black Seven | € 2.900 | 199 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki D-tracker 125 | € 3.000 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.