34-MK-HS
Er rijden momenteel 64 Harley-Davidson Superlow's rond in Nederland. Deze Superlow komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Superlow rijden er in dezelfde variant (X8F) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.995 en € 11.835, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.767 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Superlow bedraagt € 10.598 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Superlow is daardoor € 169 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 december 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Superlow | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Superlow |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.598 |
| Bruto BPM | € 1.283 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 december 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 248 kg |
| Massa rijklaar | 255 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X8F | |
| Uitvoering FMECLO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*16 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 34-MK-HS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
34-MK-HS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 34-MB-HS | BMW | K 1600 | € 28.545 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 34-MD-HS | Honda | CBR250RA | € 4.924 | 29-05-2013 | 13 jaar |
| 34-MF-HS | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.547 | 30-08-2014 | 11,8 jaar |
| 34-MG-HS | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 28-01-2016 | 18,1 jaar |
| 34-MH-HS | Harley-Davidson | Fxdbi | Onbekend | 20-02-2017 | 15,9 jaar |
| 34-MJ-HS | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 20-02-2018 | 19 jaar |
| 34-MK-HB | Harley-Davidson | Fld 103 | € 20.699 | 06-07-2019 | 10,3 jaar |
| 34-MK-HD | Honda | PC34 | Onbekend | 15-03-2019 | 25 jaar |
| 34-MK-HF | Yamaha | MT 07 | € 8.999 | 04-07-2019 | 9,7 jaar |
| 34-MK-HG | BMW | R 1200 | € 19.949 | 30-08-2019 | 10,2 jaar |
| 34-MK-HH | Triumph | Tiger XRX | € 14.575 | 05-02-2019 | 7,3 jaar |
| 34-MK-HJ | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.899 | 20-02-2019 | 7,3 jaar |
| 34-MK-HK | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 02-02-2019 | 26,3 jaar |
| 34-MK-HL | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 22-03-2019 | 18,5 jaar |
| 34-MK-HN | Peugeot | Django | € 3.998 | 21-01-2019 | 10,9 jaar |
| 34-MK-HP | Honda | GL1800DA | € 42.498 | 14-02-2019 | 7,3 jaar |
| 34-MK-HR | Suzuki | GSR 750 | € 8.297 | 27-06-2019 | 10 jaar |
| 34-MK-HS | Harley-Davidson | Superlow | € 10.598 | 07-12-2019 | 11,9 jaar |
| 34-MK-HT | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 01-02-2019 | 7,3 jaar |
| 34-MK-HV | BMW | K 1600 | € 31.432 | 09-02-2019 | 7,3 jaar |
| 34-MK-HX | Suzuki | DL 1000 | € 13.799 | 21-03-2019 | 7,2 jaar |
| 34-MK-HZ | Kawasaki | ER-6F ABS | € 2.948 | 16-03-2019 | 12,3 jaar |
| 34-MN-HS | BMW | K 1200 | Onbekend | 25-09-2020 | 19,2 jaar |
| 34-MP-HS | Honda | ADV750 | € 14.099 | 03-07-2021 | 4,9 jaar |
| 34-MR-HS | Suzuki | GSX-S950W | € 10.699 | 28-04-2022 | 4,1 jaar |
| 34-MS-HS | Honda | Honda GL1800 | Onbekend | 06-02-2023 | 19,4 jaar |
| 34-MT-HS | Piaggio | Vespa Primavera | € 2.612 | 07-09-2023 | 6 jaar |
| 34-MV-HS | BMW | R 1200 | Onbekend | 07-06-2024 | 18,8 jaar |
| 34-MX-HS | Honda | CRF1100A | € 20.000 | 18-03-2025 | 1,2 jaar |
| 34-MZ-HS | Kawasaki | Z 900 | € 11.135 | 12-09-2025 | 1,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.767 en/of een gewicht van ± 248 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 800 | € 9.900 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.800 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.100 | 226 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger | € 10.600 | - | - | 230 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Honda NC750D | € 10.100 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda FJS600A | € 10.000 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda PF01 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 11.000 | - | - | 240 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.200 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.