27-MD-ZD
Er rijden momenteel 64 Harley-Davidson Superlow's rond in Nederland. Deze Superlow komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 1 maand en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Superlow rijden er in dezelfde variant (X8F) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.995 en € 11.835, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.767 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Superlow bedraagt € 11.235 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Superlow € 468 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Superlow | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Superlow |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.235 |
| Bruto BPM | € 1.371 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 245 kg |
| Massa rijklaar | 255 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 199 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X8F | |
| Uitvoering FMECLO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*16 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 27-MD-ZD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
27-MD-ZD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 27-MD-ZB | Honda | Crf 450 R | Onbekend | 19-04-2014 | 16,6 jaar |
| 27-MD-ZD | Harley-Davidson | Superlow | € 11.235 | 24-04-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZF | Husaberg | FE 450 | Onbekend | 21-06-2014 | 13,5 jaar |
| 27-MD-ZG | BMW | R NineT | € 17.047 | 17-04-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZH | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 19-04-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZJ | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.122 | 29-04-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZK | Triumph | Tiger | Onbekend | 17-04-2014 | 22,2 jaar |
| 27-MD-ZL | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZP | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.914 | 09-05-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZS | Suzuki | AN 400 | € 7.999 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 27-MD-ZT | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 10-05-2014 | 17,9 jaar |
| 27-MD-ZV | Honda | CBF500A | Onbekend | 25-04-2014 | 20,2 jaar |
| 27-MD-ZX | Kawasaki | ZR750L | Onbekend | 28-04-2014 | 17,9 jaar |
| 27-MD-ZZ | Honda | CBF1000 | Onbekend | 12-05-2015 | 16,4 jaar |
| 27-MF-ZD | Ducati | 1098 | Onbekend | 30-06-2016 | 19,2 jaar |
| 27-MG-ZD | Bimota | Bimota DB2 | Onbekend | 03-08-2016 | 31,6 jaar |
| 27-MH-ZD | KTM | 1190 Adventure | Onbekend | 09-08-2017 | 9,3 jaar |
| 27-MJ-ZD | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | Onbekend | 09-08-2018 | 10,8 jaar |
| 27-MK-ZD | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 03-07-2019 | 17,6 jaar |
| 27-ML-ZD | Suzuki | SV 650 | € 7.298 | 22-06-2020 | 9,8 jaar |
| 27-MN-ZD | Triumph | Street Triple R | € 11.400 | 24-04-2021 | 5,1 jaar |
| 27-MP-ZD | BMW | R 1250 | € 26.316 | 02-02-2022 | 4,3 jaar |
| 27-MR-ZD | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.799 | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| 27-MS-ZD | Suzuki | GSX-S 1000 | € 16.099 | 21-06-2023 | 2,9 jaar |
| 27-MT-ZD | BMW | R 1200 | € 19.798 | 05-04-2024 | 8,9 jaar |
| 27-MV-ZD | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 28-11-2024 | 1,5 jaar |
| 27-MX-ZD | Honda | CB750A | € 8.947 | 17-07-2025 | 2,6 jaar |
| 27-MZ-ZD | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.496 | 19-03-2026 | 9,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.767 en/of een gewicht van ± 245 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 800 | € 9.900 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 10.000 | - | - | 220 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.800 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.100 | 226 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger | € 10.600 | - | - | 230 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.400 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Honda NC750D | € 10.100 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda FJS600A | € 10.000 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda PF01 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Aprilia RC | € 9.900 | 216 cm | 80 cm | 220 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 11.000 | - | - | 240 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.