MZ-DD-22
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2016, dus sinds 10 jaren en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sportster 1200 rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Sportster 1200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 september 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sportster 1200 | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sportster 1200 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.400 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1199cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 1 maand en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 september 2010. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 235 kg |
| Massa rijklaar | 244 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-DD-22 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-DD-22
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-DB-22 | KTM | 450 EXC | € 9.949 | 01-10-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DD-20 | Ducati | S2R 1000 | Onbekend | 24-09-2010 | 20,2 jaar |
| MZ-DD-21 | BMW | R 1100 | Onbekend | 30-09-2010 | 29,9 jaar |
| MZ-DD-22 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 24-09-2010 | 28,2 jaar |
| MZ-DD-24 | BMW | R 1200 | Onbekend | 24-09-2010 | 19,7 jaar |
| MZ-DD-25 | Harley-Davidson | XLH | Onbekend | 24-09-2010 | 51,9 jaar |
| MZ-DD-26 | KTM | 690 Enduro | Onbekend | 24-09-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DD-28 | Honda | NT700V | Onbekend | 01-10-2010 | 20,1 jaar |
| MZ-DD-29 | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 24-09-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DG-22 | Moto Guzzi | LP | € 15.490 | 02-10-2010 | 15,7 jaar |
| MZ-DJ-22 | Honda | CBR600RA | € 13.990 | 08-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DL-22 | Yamaha | XT 660 | € 870 | 13-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DN-22 | BMW | F 800 | € 11.798 | 25-06-2011 | 17 jaar |
| MZ-DP-22 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.786 | 13-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DR-22 | Harley-Davidson | XL 1200X Forty-eight | € 9.339 | 23-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DT-22 | Peugeot | J2 | Onbekend | 05-05-2011 | 19,3 jaar |
| MZ-DV-22 | Zelfbouw | Track T800 CDI | Onbekend | 18-10-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-DZ-22 | Kymco | Agility City 125 | Onbekend | 22-10-2010 | 16,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 235 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.900 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.300 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.700 | 217 cm | 79 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 750 | € 13.500 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.700 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.