ML-05-SL
OLDTIMER
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 1976 en is nu 49 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juli 2001, dus sinds 24 jaren, 10 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sportster XLH rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Sportster XLH is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 juli 1991. Het voertuig was toen 15 jaren en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sportster XLH | 1976
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sportster XLH |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1976 |
| Leeftijd | 49 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juli 2001 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 jaren, 10 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 juli 1991. Het voertuig was toen 15 jaren en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 320 kg |
| Massa rijklaar | 327 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-05-SL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-05-SL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-01-SL | Honda | VT 600 | Onbekend | 03-09-1991 | 36,9 jaar |
| ML-03-SL | Yamaha | XJ 750 | Onbekend | 16-04-1992 | 42,9 jaar |
| ML-05-SB | Kawasaki | 400 | Onbekend | 29-10-1991 | 36,9 jaar |
| ML-05-SH | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster Hugger | Onbekend | 18-07-1991 | 36,9 jaar |
| ML-05-SK | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 14-08-1991 | 34,8 jaar |
| ML-05-SL | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 17-07-1991 | 49,9 jaar |
| ML-05-SR | Kawasaki | KLE 500 | Onbekend | 06-08-1991 | 34,8 jaar |
| ML-07-SL | Kawasaki | LTD 450 | Onbekend | 23-07-1991 | 40,9 jaar |
| ML-09-SL | Kawasaki | LTD 450 | Onbekend | 25-09-1991 | 39,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 320 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 1500 | € 13.900 | - | - | 350 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 14.100 | - | - | 330 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 13.500 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 14.000 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 15.200 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.