30-MK-KD
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson 2007 Sportster 883 Custom rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson 2007 Sportster 883 Custom is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 februari 2019. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson 2007 Sportster 883 Custom | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | 2007 Sportster 883 Custom |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.028 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 februari 2019. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 249 kg |
| Massa rijklaar | 256 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL883C | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 30-MK-KD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
30-MK-KD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-MB-KD | BMW | G 650 | € 8.611 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 30-MD-KD | KTM | 450 EXC | € 10.560 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| 30-MF-KD | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.700 | 25-10-2014 | 11,6 jaar |
| 30-MG-KD | BMW | K 1600 | € 29.698 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 30-MH-KD | Yamaha | XSR 700 | € 8.599 | 23-03-2017 | 9,2 jaar |
| 30-MJ-KD | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 24-03-2018 | 26,9 jaar |
| 30-MK-KB | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 01-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KD | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 26-02-2019 | 19,1 jaar |
| 30-MK-KG | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 20-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KH | Triumph | Street Triple R | € 12.075 | 05-04-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KJ | Piaggio | Vespa GTS | € 5.949 | 25-05-2019 | 7 jaar |
| 30-MK-KK | Yamaha | MT 09 | € 9.103 | 15-04-2019 | 12 jaar |
| 30-MK-KL | Kawasaki | Z 400 | € 5.799 | 06-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KN | Honda | VFR1200XD | € 17.989 | 04-03-2019 | 11,2 jaar |
| 30-MK-KP | Kawasaki | Vulcan S | € 8.849 | 08-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KR | Ducati | Scrambler | € 9.288 | 15-05-2019 | 11,2 jaar |
| 30-MK-KS | Kawasaki | Z 750 | € 7.996 | 20-04-2020 | 16,2 jaar |
| 30-MK-KT | Suzuki | DL 250 | € 4.699 | 12-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KV | Triumph | Street Triple R | € 8.789 | 05-04-2019 | 13,3 jaar |
| 30-MK-KX | Triumph | Speed Triple RS | € 18.200 | 09-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-MK-KZ | Yamaha | FJR 1300 | € 21.852 | 23-03-2019 | 7,2 jaar |
| 30-ML-KD | KTM | 300 EXC | € 11.890 | 06-01-2020 | 6,4 jaar |
| 30-MN-KD | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-04-2021 | 19,5 jaar |
| 30-MP-KD | Suzuki | GSR 750 | € 5.406 | 14-07-2021 | 11,2 jaar |
| 30-MR-KD | Honda | CBR650RA | € 10.743 | 14-05-2022 | 5,2 jaar |
| 30-MS-KD | Kawasaki | Z H2 | € 24.449 | 06-03-2023 | 3,2 jaar |
| 30-MT-KD | Kawasaki | Ninja Zx-4R | € 10.299 | 05-03-2024 | 2,2 jaar |
| 30-MV-KD | Moto Guzzi | V 85 | € 13.999 | 19-06-2024 | 1,9 jaar |
| 30-MX-KD | Kawasaki | Versys 1100 | € 18.149 | 28-03-2025 | 1,2 jaar |
| 30-MZ-KD | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 23-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 249 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.600 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 13.900 | 224 cm | 95 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.200 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.600 | 217 cm | 79 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.600 | 210 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.300 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.500 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| KTM 1090 Adventure | € 14.900 | 226 cm | 89 cm | 230 kg |
| Honda NSS750 | € 13.500 | 220 cm | 79 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi LS | € 14.600 | - | - | 230 kg |
| Cfmoto 800MT | € 13.000 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.