40-MV-ZX
Er rijden momenteel 614 Harley-Davidson Sport Glide's rond in Nederland. Deze Sport Glide komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 5 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sport Glide rijden er in dezelfde variant (RXJ5S) nog 164 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2023 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.140 en € 26.115, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.498 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sport Glide bedraagt € 24.295 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Sport Glide is daardoor € 203 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 190 km/uur. Deze Harley-Davidson Sport Glide is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 43.7% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sport Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sport Glide | 2024
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sport Glide |
| Lengte | 2,33 m |
| Breedte | 0,96 m |
| Hoogte | 1,12 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 24.295 |
| Bruto BPM | € 3.057 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 61 kW (83 pk) |
| Continue vermogen | 61 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1745cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 december 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 5 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 310 kg |
| Massa rijklaar | 317 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ST1 | |
| Variant RXJ5S | |
| Uitvoering LAUGSAFBA | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00062*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2018/295A2 | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sport Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 40-MV-ZX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
40-MV-ZX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 40-MB-ZX | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 19-04-2013 | 17,8 jaar |
| 40-MD-ZX | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-04-2014 | 15,1 jaar |
| 40-MF-ZX | Piaggio | Vespa | Onbekend | 14-07-2015 | 35 jaar |
| 40-MH-ZX | Yamaha | MTN1000 | € 14.999 | 02-09-2017 | 8,8 jaar |
| 40-MJ-ZX | BMW | R NineT | € 16.873 | 05-09-2018 | 7,7 jaar |
| 40-ML-ZX | Yamaha | XTZ 690 | € 11.199 | 15-07-2020 | 5,9 jaar |
| 40-MN-ZX | Kawasaki | Z 900 | € 10.299 | 14-05-2021 | 5,1 jaar |
| 40-MP-ZX | Kawasaki | Z 900 | € 10.499 | 14-02-2022 | 4,3 jaar |
| 40-MR-ZX | Yamaha | MT 10 | € 15.598 | 01-10-2022 | 8,3 jaar |
| 40-MS-ZX | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 01-07-2023 | 2,9 jaar |
| 40-MT-ZX | Honda | CMX500A | € 7.850 | 16-04-2024 | 2,1 jaar |
| 40-MV-ZB | BMW | R NineT | € 17.300 | 22-11-2024 | 10,6 jaar |
| 40-MV-ZD | Honda | CB750A | € 8.947 | 22-03-2025 | 3,2 jaar |
| 40-MV-ZF | Kawasaki | Tengai | Onbekend | 27-11-2024 | 36,5 jaar |
| 40-MV-ZG | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 06-12-2024 | 10,6 jaar |
| 40-MV-ZH | Rieju | MR | € 10.956 | 06-12-2024 | 1,5 jaar |
| 40-MV-ZJ | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 54.995 | 27-12-2024 | 1,4 jaar |
| 40-MV-ZK | BMW | R 1250 | € 22.948 | 09-12-2024 | 5,1 jaar |
| 40-MV-ZL | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.488 | 15-06-2025 | 12,2 jaar |
| 40-MV-ZN | Yamaha | XJ 6 | € 8.497 | 29-12-2024 | 15,7 jaar |
| 40-MV-ZP | Gas Gas | EC 300 | € 12.645 | 12-12-2024 | 1,5 jaar |
| 40-MV-ZR | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.357 | 19-12-2024 | 1,4 jaar |
| 40-MV-ZS | Kawasaki | Z 500 | € 6.849 | 17-12-2024 | 1,5 jaar |
| 40-MV-ZT | Kawasaki | Versys 650 | € 9.699 | 30-12-2024 | 1,4 jaar |
| 40-MV-ZV | Husqvarna | Svartpilen | € 4.332 | 17-12-2024 | 1,5 jaar |
| 40-MV-ZX | Harley-Davidson | Sport Glide | € 24.295 | 27-12-2024 | 1,4 jaar |
| 40-MV-ZZ | BMW | F 900 | € 10.631 | 21-12-2024 | 1,4 jaar |
| 40-MX-ZX | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | € 56.995 | 12-07-2025 | 0,9 jaar |
| 40-MZ-ZX | Yamaha | MTN850 | € 4.633 | 26-03-2026 | 6,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.498 en/of een afmeting van 233 x 96 cm en/of een gewicht van ± 310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson Sport GlideGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sport Glide
Google op reviews van de Harley-Davidson Sport Glide
Motoplus.nl
Sport Glide
Motor.nl
Test Harley-Davidson Sport Glide
Harley-Davidson Sport Glide 2018 - test Promotor
Uitgekleed: 2018 Harley-Davidson Sport Glide
Getest: Harley-Davidson Sport Glide
EICMA: Harley-Davidson Sport Glide
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.