77-MP-GT
Er rijden momenteel 52 Harley-Davidson Softtail's rond in Nederland. Deze Softtail komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstn Softtail rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en juli 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.493, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.259 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstn Softtail is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 juni 2021. Het voertuig was toen 15 jaren, 11 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstn Softtail | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstn Softtail |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.835 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 juni 2021. Het voertuig was toen 15 jaren, 11 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 328 kg |
| Massa rijklaar | 335 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-MP-GT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-MP-GT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-MB-GT | BMW | K 1300 | € 18.842 | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| 77-MD-GT | Ducati | Streetfighter | € 2.174 | 25-04-2013 | 15,6 jaar |
| 77-MF-GT | Harley-Davidson | Iron 883 | Onbekend | 29-07-2014 | 12,2 jaar |
| 77-MG-GT | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 27-11-2015 | 18,6 jaar |
| 77-MJ-GT | KTM | 400 EXC | Onbekend | 19-01-2018 | 16,1 jaar |
| 77-MK-GT | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 18-01-2019 | 7,4 jaar |
| 77-ML-GT | Yamaha | XTZ 690 | € 10.799 | 24-10-2019 | 6,6 jaar |
| 77-MN-GT | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 05-09-2020 | 12,1 jaar |
| 77-MP-GB | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 16-06-2021 | 4,9 jaar |
| 77-MP-GD | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.099 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 77-MP-GF | KTM | 350 EXC | € 3.942 | 07-06-2021 | 14,4 jaar |
| 77-MP-GG | KTM | 790 Duke | € 12.047 | 12-06-2021 | 5,8 jaar |
| 77-MP-GH | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 29-07-2021 | 11,4 jaar |
| 77-MP-GJ | Honda | NC750XD | € 9.640 | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| 77-MP-GL | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 19-06-2021 | 4,9 jaar |
| 77-MP-GN | Indian Motorcycle | Chieftain | € 27.577 | 18-06-2021 | 12,2 jaar |
| 77-MP-GP | MV Agusta | Rivale 800 | € 12.589 | 17-03-2023 | 12,2 jaar |
| 77-MP-GR | KTM | 250 EXC | € 10.756 | 11-06-2021 | 9,5 jaar |
| 77-MP-GS | BMW | R 1200 | € 21.423 | 15-06-2021 | 11,9 jaar |
| 77-MP-GT | Harley-Davidson | Softtail | Onbekend | 14-06-2021 | 20,9 jaar |
| 77-MP-GV | Zero Motorcycles | Sr-s ZF14.4 | € 21.900 | 23-11-2021 | 4,5 jaar |
| 77-MP-GX | Ducati | Multistrada V4 S | € 25.184 | 29-06-2021 | 4,9 jaar |
| 77-MP-GZ | Moto Guzzi | 850 LE Mans | Onbekend | 03-07-2021 | 45,9 jaar |
| 77-MR-GT | SYM | Jet 14 | € 2.999 | 25-05-2022 | 4 jaar |
| 77-MS-GT | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 22-03-2023 | 8,2 jaar |
| 77-MT-GT | Honda | XL750 | € 12.250 | 29-08-2023 | 2,7 jaar |
| 77-MV-GT | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 01-08-2024 | 1,8 jaar |
| 77-MX-GT | Harley-Davidson | Breakout | € 35.595 | 06-03-2025 | 1,2 jaar |
| 77-MZ-GT | Kawasaki | Versys 1100 | € 16.649 | 03-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.259 en/of een gewicht van ± 328 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.800 | - | - | 340 kg |
| Honda SC51 | € 19.100 | - | - | 310 kg |
| BMW R 1200 | € 19.500 | 232 cm | 187 cm | 340 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket III | € 18.900 | 250 cm | 97 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 21.600 | 229 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Roadster | € 20.900 | - | - | 350 kg |
| Triumph Thunderbird Commander | € 19.400 | 244 cm | 99 cm | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.