05-MD-RT
Er rijden momenteel 52 Harley-Davidson Softtail's rond in Nederland. Deze Softtail komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 november 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc Softtail Heritage rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en juli 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.493, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.259 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc Softtail Heritage is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 december 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc Softtail Heritage | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc Softtail Heritage |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.598 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 december 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 290 kg |
| Massa rijklaar | 302 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FLSTC | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 05-MD-RT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
05-MD-RT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 05-MB-RT | Honda | SH150D | € 3.650 | 29-06-2012 | 13,9 jaar |
| 05-MD-RB | Yamaha | FZ 1 | € 13.998 | 25-10-2013 | 12,6 jaar |
| 05-MD-RD | Moto Guzzi | KD | Onbekend | 02-11-2013 | 17,9 jaar |
| 05-MD-RF | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 29-10-2013 | 20,5 jaar |
| 05-MD-RG | Kawasaki | VN 800 | Onbekend | 08-10-2016 | 24,2 jaar |
| 05-MD-RJ | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.484 | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| 05-MD-RL | Harley-Davidson | Xlh 1200 Sportster | Onbekend | 18-11-2013 | 32,9 jaar |
| 05-MD-RN | Yamaha | RP11 | Onbekend | 28-11-2013 | 21,7 jaar |
| 05-MD-RP | Triumph | Bonneville T100 | € 9.490 | 07-12-2013 | 12,5 jaar |
| 05-MD-RR | BMW | R 1150 | Onbekend | 19-12-2013 | 22,9 jaar |
| 05-MD-RT | Harley-Davidson | Softtail | Onbekend | 11-12-2013 | 28,9 jaar |
| 05-MD-RV | BMW | R 1200 | € 19.811 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| 05-MD-RX | Harley-Davidson | 1200 Custom Limited B | € 13.680 | 31-01-2014 | 12,3 jaar |
| 05-MD-RZ | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 07-01-2014 | 12,4 jaar |
| 05-MF-RT | Piaggio | € 6.295 | 08-04-2015 | 11,1 jaar | |
| 05-MG-RT | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.476 | 14-05-2016 | 10 jaar |
| 05-MH-RT | Honda | CRF1000A | € 14.890 | 30-05-2017 | 9 jaar |
| 05-MJ-RT | Piaggio | Vespa Seigiorni | € 6.189 | 01-06-2018 | 8 jaar |
| 05-MK-RT | Harley-Davidson | Flhx | € 28.000 | 30-04-2019 | 12,4 jaar |
| 05-ML-RT | Yamaha | MTT850 | € 13.740 | 15-04-2020 | 6,1 jaar |
| 05-MN-RT | Suzuki | DL 650 | € 9.099 | 25-02-2021 | 5,2 jaar |
| 05-MP-RT | Suzuki | AN 400 | € 8.699 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| 05-MR-RT | Honda | CB600FA | Onbekend | 24-06-2023 | 19,2 jaar |
| 05-MS-RT | Kawasaki | Z H2 | € 20.949 | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 05-MT-RT | Honda | XL750 | € 12.250 | 22-02-2024 | 2,3 jaar |
| 05-MV-RT | Honda | MB | Onbekend | 23-08-2024 | 43,9 jaar |
| 05-MX-RT | Yamaha | SR 250 | Onbekend | 13-05-2025 | 42,9 jaar |
| 05-MZ-RT | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 31-01-2026 | 19,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.259 en/of een gewicht van ± 290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.100 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Honda SC51 | € 19.100 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| BMW R 1200 | € 19.700 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 21.600 | 229 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.