ML-44-TS
Er rijden momenteel 570 Harley-Davidson Low Rider S-sen rond in Nederland. Deze Low Rider S komt uit het jaar 1989 en is nu 36 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2013, dus sinds 12 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxrs/sp Low Rider Sp. Ed. rijden er nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en september 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.022 en € 37.634, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.944 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs/sp Low Rider Sp. Ed. is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 augustus 1991. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs/sp Low Rider Sp. Ed. | 1989
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs/sp Low Rider Sp. Ed. |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1989 |
| Leeftijd | 36 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 36 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 augustus 1991. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 345 kg |
| Massa rijklaar | 352 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2003 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-44-TS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-44-TS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-44-TB | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 24-09-1991 | 43,9 jaar |
| ML-44-TJ | Kawasaki | KZ 750 | Onbekend | 03-08-1991 | 41,9 jaar |
| ML-44-TL | Eigenbouw | Lowtail | Onbekend | 07-08-1991 | 54,9 jaar |
| ML-44-TN | Yamaha | XV 500 | Onbekend | 07-08-1991 | 42,9 jaar |
| ML-44-TS | Harley-Davidson | Low Rider S | Onbekend | 07-08-1991 | 36,9 jaar |
| ML-44-TV | Eigenbouw | Hardtail | Onbekend | 11-02-1992 | 34,3 jaar |
| ML-44-TX | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 26-02-1992 | 34,3 jaar |
| ML-44-TY | Honda | CB 450 SC | Onbekend | 31-12-1992 | 39,9 jaar |
| ML-44-TZ | Suzuki | GSX-R 1100 | Onbekend | 10-01-1992 | 34,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.944 en/of een gewicht van ± 345 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1200 | € 23.500 | 248 cm | 92 cm | 380 kg |
| Triumph Rocket Iii Touring | € 23.200 | 260 cm | 10 cm | 380 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| Triumph Rocket Iii Roadster | € 20.900 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson Low Rider SGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Low Rider S
Google op reviews van de Harley-Davidson Low Rider S
Motoplus.nl
Low Rider S
Motor.nl
Harley-Davidson lanceert nieuwe Low Rider S
Test 2021 Harley-Davidson Low Rider S
Getest: Harley-Davidson Lowrider S 2020
2022 Harley-Davidson Low Rider S gelekt: 1920cc-blok
Vijf vragen: Harley-Davidson Low Rider S
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.