21-MBN-3
Er rijden momenteel 570 Harley-Davidson Low Rider S-sen rond in Nederland. Deze Low Rider S komt uit het jaar 2026 en is nu 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Harley-Davidson Low Rider S rijden er in dezelfde variant (NXA4D) nog 41 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.995 en € 38.345, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.305 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Low Rider S bedraagt € 28.345 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Low Rider S € 40 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 190 km/uur. Deze Harley-Davidson Low Rider S is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 43.7% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Low Rider S | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Low Rider S |
| Lengte | 2,36 m |
| Breedte | 0,89 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 28.345 |
| Bruto BPM | € 3.624 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | A |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1923cc (1,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2026 |
| Leeftijd | 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 297 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ST2 | |
| Variant NXA4D | |
| Uitvoering LHUASUTRCC | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00183*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-MBN-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-MBN-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-MBB-3 | Kawasaki | Versys 1100 | € 16.849 | 18-04-2026 | Nieuw |
| 21-MBD-3 | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 02-04-2026 | 9,9 jaar |
| 21-MBF-3 | Kawasaki | Z 500 | € 6.849 | 09-04-2026 | Nieuw |
| 21-MBG-3 | Triumph | Trident 660 | € 9.745 | 23-04-2026 | Nieuw |
| 21-MBH-3 | Aprilia | Shiver 750 | € 7.989 | 17-04-2026 | 13,7 jaar |
| 21-MBJ-3 | Triumph | Bonneville T 120 | € 17.095 | 28-04-2026 | Nieuw |
| 21-MBK-3 | Honda | CB750AC | € 9.369 | 01-05-2026 | Nieuw |
| 21-MBL-3 | Honda | ADV750 | € 14.948 | 06-05-2026 | 2,6 jaar |
| 21-MBN-3 | Harley-Davidson | Low Rider S | € 28.345 | 20-05-2026 | Nieuw |
| 21-MBN-5 | Honda | CB650RA | € 6.807 | 12-05-2026 | 4,9 jaar |
| 21-MBN-6 | BMW | F 900 | € 16.671 | 13-05-2026 | 3,2 jaar |
| 21-MBN-7 | KTM | 690 SMC | € 9.478 | 13-05-2026 | 15,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.305 en/of een afmeting van 236 x 89 cm en/of een gewicht van ± 297 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | € 27.700 | 223 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1600 | € 27.300 | 248 cm | 100 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket 3 GT | € 28.500 | 237 cm | 94 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.800 | 230 cm | 89 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson Low Rider SGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Low Rider S
Google op reviews van de Harley-Davidson Low Rider S
Motoplus.nl
Low Rider S
Motor.nl
Harley-Davidson lanceert nieuwe Low Rider S
Test 2021 Harley-Davidson Low Rider S
Getest: Harley-Davidson Lowrider S 2020
2022 Harley-Davidson Low Rider S gelekt: 1920cc-blok
Vijf vragen: Harley-Davidson Low Rider S
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.