MZ-XR-27
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maart 2012, dus sinds 14 jaren, 2 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdli Dyna Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdli Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 maart 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdli Dyna Low Rider | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdli Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.768 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1450cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 maart 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 2 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 maart 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 310 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-XR-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-XR-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-XB-27 | Harley-Davidson | Flstn Softail Deluxe | € 23.725 | 09-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XD-27 | KTM | 350 EXC | € 10.499 | 15-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XF-27 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.595 | 15-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XG-27 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 3.140 | 21-12-2011 | 17,9 jaar |
| MZ-XH-27 | Yamaha | FJR1300A | Onbekend | 12-07-2011 | 20,4 jaar |
| MZ-XJ-27 | Honda | VFR800A | Onbekend | 13-08-2011 | 22,3 jaar |
| MZ-XL-27 | Triumph | Tiger 800 XC | € 11.690 | 19-11-2011 | 14,5 jaar |
| MZ-XN-27 | Yamaha | YZF R1 | € 18.498 | 29-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XR-20 | Harley-Davidson | Softtail | Onbekend | 14-09-2011 | 30,3 jaar |
| MZ-XR-21 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 06-08-2011 | 17,3 jaar |
| MZ-XR-22 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 03-08-2011 | 17,5 jaar |
| MZ-XR-23 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.797 | 26-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XR-24 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 22-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XR-25 | Ducati | Hypermotard 796 | € 10.050 | 20-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XR-27 | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 09-03-2012 | 22,1 jaar |
| MZ-XR-28 | Moto Guzzi | LW | € 9.890 | 16-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XR-29 | Moto Guzzi | LP | € 16.990 | 02-03-2012 | 14,3 jaar |
| MZ-XT-27 | Honda | VFR800 | Onbekend | 28-07-2011 | 22 jaar |
| MZ-XV-27 | Aprilia | TV | € 13.990 | 26-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XX-27 | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 27-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XZ-27 | Suzuki | RV 90 | Onbekend | 21-07-2011 | 43 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.300 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.400 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.200 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.