ML-69-FR
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxsb Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxsb Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 januari 1992. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxsb Low Rider | 1985
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxsb Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 januari 1992. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 341 kg |
| Massa rijklaar | 348 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-69-FR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-69-FR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-60-FR | Honda | VT 700 C | Onbekend | 20-04-1991 | 39,9 jaar |
| ML-61-FR | Yamaha | XV 1100 | Onbekend | 16-07-1991 | 39,9 jaar |
| ML-62-FR | Honda | VT 600 | Onbekend | 13-04-1991 | 37,9 jaar |
| ML-69-FL | Honda | VT1100C | Onbekend | 08-07-1991 | 38,9 jaar |
| ML-69-FN | Yamaha | XTZ 660 | Onbekend | 18-10-1991 | 34,6 jaar |
| ML-69-FP | Suzuki | GSF 400 | Onbekend | 24-04-1991 | 35,1 jaar |
| ML-69-FR | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 09-01-1992 | 40,9 jaar |
| ML-69-FS | Harley-Davidson | Fxstc Softail Custom | Onbekend | 18-04-1991 | 35,1 jaar |
| ML-69-FT | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 09-12-1992 | 34,9 jaar |
| ML-69-FY | Honda | CBR600 F | Onbekend | 01-05-1991 | 35,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 341 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.800 | - | - | 340 kg |
| Honda SC51 | € 19.100 | - | - | 310 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Suzuki VLR 1800 | € 17.800 | - | - | 370 kg |
| Triumph Rocket III | € 18.900 | 250 cm | 97 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Roadster | € 20.900 | - | - | 350 kg |
| Triumph Thunderbird Commander | € 19.400 | 244 cm | 99 cm | 330 kg |
| BMW R 1200 | € 18.400 | 224 cm | 186 cm | 340 kg |
| Triumph Thunderbird LT | € 20.100 | 255 cm | 96 cm | 370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.