MK-89-GP
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 1978 en is nu 47 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 september 1990, dus sinds 35 jaren, 7 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 juni 1990. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Low Rider | 1978
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1978 |
| Leeftijd | 47 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 september 1990 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 35 jaren, 7 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 juni 1990. Het voertuig was toen 11 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 250 kg |
| Massa rijklaar | 260 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,59 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MK-89-GP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MK-89-GP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MK-83-GP | Yamaha | YX 600 | Onbekend | 22-06-1994 | 31,9 jaar |
| MK-84-GP | Yamaha | YX 600 | Onbekend | 14-08-1991 | 34,8 jaar |
| MK-86-GP | Yamaha | YX 600 | Onbekend | 10-04-1991 | 35,2 jaar |
| MK-88-GP | Honda | VF 700 C Magna | Onbekend | 27-10-1990 | 35,6 jaar |
| MK-89-GG | Honda | GL 1100 | Onbekend | 12-06-1990 | 42,9 jaar |
| MK-89-GJ | Suzuki | GS 500 | Onbekend | 15-03-1991 | 35,2 jaar |
| MK-89-GK | Moto Guzzi | Falcone | Onbekend | 11-07-1990 | 51,9 jaar |
| MK-89-GN | Yamaha | XT 600 | Onbekend | 26-06-1990 | 35,9 jaar |
| MK-89-GP | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 28-06-1990 | 47,9 jaar |
| MK-89-GS | Ducati | 750 Paso | Onbekend | 15-08-1990 | 35,8 jaar |
| MK-89-GV | Honda | VT1100C | Onbekend | 20-07-1990 | 35,9 jaar |
| MK-89-GX | Yamaha | FZR 1000 | Onbekend | 26-06-1990 | 35,9 jaar |
| MK-89-GY | Ducati | 750 F1 | Onbekend | 19-06-1990 | 40,9 jaar |
| MK-89-GZ | Kawasaki | Vulcan | Onbekend | 22-06-1990 | 40,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 19.200 | 225 cm | 99 cm | 260 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | € 20.500 | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| BMW K 1200 | € 19.100 | 222 cm | 74 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 19.600 | 222 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW F 850 | € 17.800 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 18.600 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Honda NT1100D | € 17.500 | 224 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW R 1250 | € 20.700 | 217 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda CRF1100D | € 18.600 | 233 cm | 96 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 17.800 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200XD | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 18.100 | 215 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 20.400 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| Ducati Multistrada 950 | € 18.600 | 240 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z H2 | € 20.500 | 209 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda CRF1100A4 | € 20.000 | 233 cm | 96 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda CRF1000A2 | € 17.300 | 234 cm | 93 cm | 240 kg |
| Kawasaki Ninja 1100SX | € 18.000 | 210 cm | 81 cm | 230 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda NT1100DE | € 19.400 | 224 cm | 86 cm | 240 kg |
| BMW F 900 | € 20.400 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.