92-MN-KN
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 oktober 2020. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdl Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 631 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1450cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 oktober 2020. Het voertuig was toen 16 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 283 kg |
| Massa rijklaar | 290 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MN-KN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MN-KN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MB-KN | BMW | R 1200 | € 21.113 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 92-MD-KN | Honda | MBX 80 | Onbekend | 25-06-2013 | 43,7 jaar |
| 92-MF-KN | Honda | NT700VA | € 11.699 | 14-11-2014 | 11,5 jaar |
| 92-MG-KN | Yamaha | YP250RA | € 5.498 | 10-03-2016 | 10,2 jaar |
| 92-MH-KN | BMW | R 1200 | € 25.029 | 24-03-2017 | 9,2 jaar |
| 92-MJ-KN | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.099 | 28-03-2018 | 8,2 jaar |
| 92-ML-KN | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 09-03-2020 | 19,2 jaar |
| 92-MN-KB | Honda | VFR800X | € 3.356 | 16-10-2020 | 5,7 jaar |
| 92-MN-KD | Aprilia | € 4.939 | 22-10-2020 | 13 jaar | |
| 92-MN-KF | BMW | S 1000 | € 22.165 | 20-10-2020 | 11,1 jaar |
| 92-MN-KG | BMW | S 1000 | € 20.351 | 30-10-2020 | 8,3 jaar |
| 92-MN-KH | Honda | CB650RA | € 9.299 | 30-10-2020 | 5,6 jaar |
| 92-MN-KJ | Kawasaki | Ninja H2 | € 30.500 | 21-04-2021 | 9,3 jaar |
| 92-MN-KK | Piaggio | Beverly 350 | € 5.589 | 27-10-2020 | 12 jaar |
| 92-MN-KL | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 28-10-2020 | 11,4 jaar |
| 92-MN-KN | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 29-10-2020 | 21,9 jaar |
| 92-MN-KP | Husqvarna | Svartpilen | € 8.700 | 05-12-2020 | 5,5 jaar |
| 92-MN-KR | Husqvarna | Svartpilen | € 8.700 | 19-02-2021 | 5,3 jaar |
| 92-MN-KS | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 04-11-2020 | 22 jaar |
| 92-MN-KT | KTM | 390 Duke | € 5.449 | 05-11-2020 | 12,5 jaar |
| 92-MN-KV | Aprilia | Shiver 750 | € 9.780 | 05-06-2021 | 13,2 jaar |
| 92-MN-KX | Honda | NC700XA | € 6.999 | 15-12-2020 | 13 jaar |
| 92-MN-KZ | BMW | F 800 | € 11.440 | 11-01-2021 | 14 jaar |
| 92-MP-KN | BMW | F 750 | € 13.221 | 23-07-2021 | 4,9 jaar |
| 92-MR-KN | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 06-05-2022 | 11,1 jaar |
| 92-MS-KN | Yamaha | GPD 155 | € 4.099 | 10-03-2023 | 3,2 jaar |
| 92-MT-KN | Yamaha | MTN1000 | € 17.699 | 18-10-2023 | 2,6 jaar |
| 92-MV-KN | Honda | NSS750 | € 13.850 | 26-06-2024 | 1,9 jaar |
| 92-MX-KN | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 02-04-2025 | 1,2 jaar |
| 92-MZ-KN | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 17-10-2025 | 21,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 283 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 310 kg |
| Honda SC51 | € 17.400 | - | - | 300 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW R 1200 | € 19.300 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.400 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRX | € 19.000 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Yamaha Niken | € 17.700 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger | € 20.100 | 223 cm | 92 cm | 260 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.900 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 20.600 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.