87-MF-JR
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 oktober 2014, dus sinds 11 jaren, 7 maanden en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Glide Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Glide Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 september 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 3 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdl Dyna Glide Low Rider | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdl Dyna Glide Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.577 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 oktober 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 7 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 september 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 3 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 281 kg |
| Massa rijklaar | 290 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-MF-JR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-MF-JR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-MB-JR | Triumph | Bonneville | Onbekend | 23-03-2012 | 25,3 jaar |
| 87-MD-JR | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 13-06-2013 | 13 jaar |
| 87-MF-JB | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.914 | 13-09-2014 | 11,7 jaar |
| 87-MF-JD | BMW | S 1000 | € 17.063 | 19-09-2014 | 11,7 jaar |
| 87-MF-JF | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-09-2014 | 21,9 jaar |
| 87-MF-JG | BMW | F 800 | € 10.878 | 24-01-2015 | 11,3 jaar |
| 87-MF-JH | BMW | R 1100 | Onbekend | 17-09-2014 | 29 jaar |
| 87-MF-JJ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 01-11-2014 | 17,6 jaar |
| 87-MF-JK | BMW | K 1600 | Onbekend | 22-09-2014 | 13,2 jaar |
| 87-MF-JL | KTM | 450 EXC | € 11.345 | 02-10-2014 | 11,7 jaar |
| 87-MF-JP | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 13-10-2014 | 24,9 jaar |
| 87-MF-JR | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 29-09-2014 | 24,9 jaar |
| 87-MF-JS | BMW | F 800 | Onbekend | 09-10-2014 | 17,1 jaar |
| 87-MF-JT | Triumph | Thruxton | € 10.590 | 11-10-2014 | 11,6 jaar |
| 87-MF-JV | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 22-10-2014 | 11,6 jaar |
| 87-MF-JX | Ducati | Hypermotard | € 12.990 | 14-10-2014 | 11,6 jaar |
| 87-MF-JZ | Gas Gas | CG | € 7.750 | 21-10-2014 | 11,6 jaar |
| 87-MG-JR | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 26-04-2016 | 13,5 jaar |
| 87-MH-JR | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 14-03-2017 | 9,2 jaar |
| 87-MJ-JR | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 13-03-2018 | 8,2 jaar |
| 87-MK-JR | BMW | R 1250 | € 22.624 | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| 87-ML-JR | Yamaha | FJR 1300 | € 18.598 | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| 87-MN-JR | Honda | RD10 | Onbekend | 08-03-2021 | 25,4 jaar |
| 87-MP-JR | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.219 | 12-07-2021 | 8,4 jaar |
| 87-MR-JR | Triumph | Bonneville T 120 | € 14.899 | 25-04-2022 | 5,8 jaar |
| 87-MS-JR | Ducati | Multistrada 1260 | € 23.983 | 02-03-2023 | 7 jaar |
| 87-MT-JR | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 30-09-2023 | 2,7 jaar |
| 87-MV-JR | Aprilia | SX | Onbekend | 17-10-2024 | 17,5 jaar |
| 87-MX-JR | Harley-Davidson | Iron 883 | € 11.414 | 24-03-2025 | 8,3 jaar |
| 87-MZ-JR | Yamaha | MTN1000 | € 21.099 | 02-10-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 281 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| Honda SC51 | € 17.400 | - | - | 300 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW R 1200 | € 19.300 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.400 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRX | € 19.000 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.900 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Yamaha Niken | € 17.700 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger | € 20.100 | 223 cm | 92 cm | 260 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.900 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 20.600 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.