39-MZ-GS
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 april 2026, dus sinds 1 maand en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Harley-Davidson Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Low Rider bedraagt € 19.073 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Low Rider € 60 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 190 km/uur. Deze Harley-Davidson Low Rider is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 43.7% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 augustus 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Low Rider | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Low Rider |
| Lengte | 2,35 m |
| Breedte | 0,91 m |
| Hoogte | 1,19 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.073 |
| Bruto BPM | € 252 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 28 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 augustus 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 304 kg |
| Massa rijklaar | 311 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 181 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 492 kg |
| Technische max massa voertuig | 492 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FD2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MZ-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MZ-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-GS | BMW | F 800 | € 13.110 | 17-01-2012 | 14,4 jaar |
| 39-MF-GS | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 31-07-2014 | 11,8 jaar |
| 39-MH-GS | Husqvarna | TE 300 | € 10.410 | 19-01-2017 | 9,4 jaar |
| 39-MJ-GS | Piaggio | Vespa GTS | € 5.779 | 24-01-2018 | 8,4 jaar |
| 39-MK-GS | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 02-03-2019 | 7,3 jaar |
| 39-ML-GS | BMW | R 1200 | € 16.504 | 08-10-2019 | 9,4 jaar |
| 39-MN-GS | Honda | CMX500A | € 7.299 | 04-09-2020 | 5,7 jaar |
| 39-MP-GS | Honda | CRF1100D | € 17.999 | 26-06-2021 | 4,9 jaar |
| 39-MR-GS | Suzuki | GS 500 | Onbekend | 15-11-2022 | 27 jaar |
| 39-MS-GS | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 19-01-2023 | 3,4 jaar |
| 39-MT-GS | Suzuki | DL 1050 | € 16.599 | 26-08-2023 | 2,8 jaar |
| 39-MV-GS | Gilera | Runner | Onbekend | 21-05-2024 | 27,9 jaar |
| 39-MX-GS | KTM | 125 Duke | € 5.490 | 06-03-2025 | 1,2 jaar |
| 39-MZ-GB | Yamaha | TDR 250 | Onbekend | 18-08-2025 | 38,4 jaar |
| 39-MZ-GD | Honda | CB500XA | € 7.329 | 19-08-2025 | 12,5 jaar |
| 39-MZ-GF | BMW | R 1250 | € 19.348 | 26-08-2025 | 6,8 jaar |
| 39-MZ-GG | Moto Guzzi | V 85 TT | € 15.999 | 27-08-2025 | 0,8 jaar |
| 39-MZ-GH | Yamaha | FJR1300A | Onbekend | 21-08-2025 | 23,2 jaar |
| 39-MZ-GJ | Yamaha | MTT690 | € 9.599 | 29-11-2025 | 5,1 jaar |
| 39-MZ-GK | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 22-08-2025 | 26,9 jaar |
| 39-MZ-GL | BMW | S 1000 | € 21.423 | 23-08-2025 | 8,2 jaar |
| 39-MZ-GP | BMW | R 1300 R | € 24.536 | 28-08-2025 | 0,8 jaar |
| 39-MZ-GR | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 29-08-2025 | 0,8 jaar |
| 39-MZ-GS | Harley-Davidson | Low Rider | € 19.073 | 27-08-2025 | 10,9 jaar |
| 39-MZ-GT | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 28-08-2025 | 25,3 jaar |
| 39-MZ-GV | Zero Motorcycles | Sr/s 17.3 | € 14.300 | 04-10-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-GX | Honda | NT1100A | € 16.950 | 04-09-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-GZ | Honda | ADV350A | € 7.450 | 05-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een afmeting van 235 x 91 cm en/of een gewicht van ± 304 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.400 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.200 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Triumph Thunderbird Commander | € 19.400 | 244 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 20.700 | - | - | 280 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.