75-MN-JJ
Er rijden momenteel 900 Harley-Davidson Iron 883's rond in Nederland. Deze Iron 883 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Iron 883 rijden er nog 41 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.823 en € 17.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.484 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iron 883 bedraagt € 9.975 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Iron 883 is daardoor € 1.509 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 oktober 2020. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Iron 883 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Iron 883 | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Iron 883 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 9.975 |
| Bruto BPM | € 1.197 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 oktober 2020. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 251 kg |
| Massa rijklaar | 260 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Iron 883 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MN-JJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MN-JJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MB-JJ | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 05-05-2012 | 24 jaar |
| 75-MF-JJ | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 24-01-2015 | 13 jaar |
| 75-MG-JJ | Beta | € 7.282 | 15-02-2016 | 10,3 jaar | |
| 75-MH-JJ | Honda | GL1800B | € 27.499 | 01-04-2017 | 9,2 jaar |
| 75-MJ-JJ | Piaggio | Beverly | € 6.249 | 14-03-2018 | 8,2 jaar |
| 75-MK-JJ | BMW | R 1200 | € 18.921 | 14-02-2019 | 12,8 jaar |
| 75-ML-JJ | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 07-12-2019 | 20 jaar |
| 75-MN-JB | Kawasaki | W 800 | € 9.499 | 29-09-2020 | 5,7 jaar |
| 75-MN-JD | KTM | 350 EXC | € 13.350 | 01-10-2020 | 5,7 jaar |
| 75-MN-JF | Kawasaki | Ninja H2 | € 26.998 | 01-05-2021 | 10,8 jaar |
| 75-MN-JG | Yamaha | XP 530 | € 12.597 | 12-12-2020 | 7,9 jaar |
| 75-MN-JJ | Harley-Davidson | Iron 883 | € 9.975 | 07-10-2020 | 13,1 jaar |
| 75-MN-JK | Ducati | Monster | Onbekend | 02-10-2020 | 27,3 jaar |
| 75-MN-JL | Honda | CB650FA | € 7.998 | 05-10-2020 | 11 jaar |
| 75-MN-JN | Honda | CBR1000RA | € 22.497 | 22-04-2021 | 9,2 jaar |
| 75-MN-JP | Aprilia | € 10.645 | 07-10-2020 | 6,3 jaar | |
| 75-MN-JR | Piaggio | € 6.981 | 08-10-2020 | 11,4 jaar | |
| 75-MN-JS | Piaggio | Vespa GTS | € 5.339 | 13-03-2021 | 9 jaar |
| 75-MN-JT | Honda | ADV750 | € 13.599 | 03-04-2022 | 8,9 jaar |
| 75-MN-JV | Piaggio | Primavera | € 2.559 | 03-11-2020 | 10 jaar |
| 75-MN-JX | Kawasaki | Z1000 SX | € 13.398 | 01-04-2021 | 11,7 jaar |
| 75-MN-JZ | BMW | R 1250 | € 26.448 | 17-10-2020 | 5,6 jaar |
| 75-MP-JJ | KTM | 890 Adventure | € 15.300 | 10-07-2021 | 4,9 jaar |
| 75-MR-JJ | Yamaha | MTM850 | € 11.399 | 22-04-2022 | 8,8 jaar |
| 75-MS-JJ | Yamaha | FJR 1300 | € 18.599 | 18-02-2023 | 8,2 jaar |
| 75-MT-JJ | Honda | CB500XA | € 8.300 | 23-09-2023 | 2,7 jaar |
| 75-MV-JJ | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 19-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MX-JJ | Yamaha | MTT850 | € 13.599 | 11-04-2025 | 7,7 jaar |
| 75-MZ-JJ | Yamaha | MTT690 | € 12.698 | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.484 en/of een gewicht van ± 251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.800 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.700 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.800 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.200 | 217 cm | 82 cm | 230 kg |
| Honda SD02 | € 12.500 | - | - | 250 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Honda CBF1000FA | € 12.000 | 221 cm | 78 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000F | € 11.800 | - | - | 230 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.700 | 229 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda VFR800 | € 12.300 | - | - | 230 kg |
| Triumph America | € 10.400 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750D | € 10.500 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XSR 900 | € 10.900 | - | - | 230 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.400 | - | - | 280 kg |
| Vectrix Scooter | € 12.500 | - | - | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.200 | - | - | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 12.300 | 222 cm | 80 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.