69-MZ-PR
Er rijden momenteel 900 Harley-Davidson Iron 883's rond in Nederland. Deze Iron 883 komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Iron 883 rijden er in dezelfde variant (X8F) nog 460 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2012 en juli 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 15.626, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.579 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iron 883 bedraagt € 12.426 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Iron 883 € 1.847 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Harley-Davidson Iron 883 tot de 20% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 januari 2026. Het voertuig was toen 11 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Iron 883 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Iron 883 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Iron 883 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.426 |
| Bruto BPM | € 1.530 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 januari 2026. Het voertuig was toen 11 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 248 kg |
| Massa rijklaar | 255 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X8F | |
| Uitvoering FMACDO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*16 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Iron 883 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MZ-PR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MZ-PR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-PR | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 22-03-2014 | 17,3 jaar |
| 69-MD-PR | BMW | F 650 | Onbekend | 26-09-2014 | 21,3 jaar |
| 69-MF-PR | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 20-03-2015 | 18,6 jaar |
| 69-MG-PR | BMW | R 1200 | € 25.145 | 26-04-2016 | 10,1 jaar |
| 69-MH-PR | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 10-05-2017 | 9,1 jaar |
| 69-MJ-PR | Harley-Davidson | Sport Glide | € 21.500 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| 69-ML-PR | Husqvarna | Vitpilen | € 5.699 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| 69-MN-PR | Kawasaki | Z 900 | € 10.299 | 19-02-2021 | 5,3 jaar |
| 69-MP-PR | Honda | CB1000RA | € 5.406 | 19-03-2022 | 8 jaar |
| 69-MR-PR | BMW | R 1250 | € 19.702 | 17-06-2022 | 5,2 jaar |
| 69-MS-PR | Honda | CRF1100D | € 24.777 | 12-04-2023 | 5,6 jaar |
| 69-MT-PR | KTM | 150 EXC | € 11.020 | 25-01-2024 | 2,3 jaar |
| 69-MV-PR | Kawasaki | Vulcan S | € 9.299 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| 69-MX-PR | Yamaha | MTT890 | € 20.499 | 09-05-2025 | 1 jaar |
| 69-MZ-PB | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 19.395 | 16-01-2026 | 0,4 jaar |
| 69-MZ-PD | Aprilia | Tuono | € 5.399 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| 69-MZ-PF | Honda | SH350A | € 6.600 | 24-01-2026 | 0,3 jaar |
| 69-MZ-PG | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 10-01-2026 | 0,4 jaar |
| 69-MZ-PH | BMW | R 1250 | € 21.440 | 03-01-2026 | 6,5 jaar |
| 69-MZ-PJ | Piaggio | Vespa GTS | € 7.999 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| 69-MZ-PK | Honda | ADV750 | € 15.189 | 07-01-2026 | 0,4 jaar |
| 69-MZ-PL | Honda | CBR650RA | € 10.743 | 06-01-2026 | 5 jaar |
| 69-MZ-PN | Honda | CB 1100R | Onbekend | 07-01-2026 | 43,9 jaar |
| 69-MZ-PP | Yamaha | X-Max 300 | € 6.499 | 09-01-2026 | 7,2 jaar |
| 69-MZ-PR | Harley-Davidson | Iron 883 | € 12.426 | 10-01-2026 | 11,9 jaar |
| 69-MZ-PS | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.697 | 13-01-2026 | 2,9 jaar |
| 69-MZ-PT | BMW | S 1000 | € 22.251 | 14-01-2026 | 4,3 jaar |
| 69-MZ-PV | Yamaha | XTZ 690 | € 13.698 | 30-01-2026 | 0,3 jaar |
| 69-MZ-PX | Yamaha | MTN690 | € 7.797 | 16-01-2026 | 4,5 jaar |
| 69-MZ-PZ | Yamaha | MTN690 | € 8.892 | 17-01-2026 | 2,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.579 en/of een gewicht van ± 248 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 800 | € 9.900 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.800 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.100 | 226 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 9.600 | - | - | 230 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Triumph Tiger | € 10.600 | - | - | 230 kg |
| Suzuki VZ 800 | € 9.600 | - | - | 220 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Suzuki GSX1300R | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Honda NC750D | € 10.100 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda FJS600A | € 10.000 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda PF01 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 11.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.