38-MF-ST
Er rijden momenteel 189 Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout's rond in Nederland. Deze Fxsb 103 Breakout komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 oktober 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout rijden er in dezelfde variant (SVF) nog 187 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2013 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.695 en € 26.055, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.052 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fxsb 103 Breakout bedraagt € 24.300 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout € 248 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxsb 103 Breakout |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 24.300 |
| Bruto BPM | € 3.177 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 oktober 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 309 kg |
| Massa rijklaar | 322 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 211 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 533 kg |
| Technische max massa voertuig | 533 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,71 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant SVF | |
| Uitvoering GPAMTO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*30 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxsb 103 Breakout voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 38-MF-ST - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
38-MF-ST
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 38-MD-ST | BMW | R 1200 | € 23.841 | 04-02-2014 | 12,3 jaar |
| 38-MF-SB | Triumph | Tiger XRX | € 12.490 | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SF | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.150 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SG | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.698 | 14-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SH | BMW | R 1200 | Onbekend | 17-04-2015 | 19,4 jaar |
| 38-MF-SJ | Suzuki | DL650A | € 9.300 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SK | Triumph | Thruxton | € 10.890 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SL | Piaggio | M34 | Onbekend | 04-07-2015 | 20,9 jaar |
| 38-MF-SN | BMW | C 650 | Onbekend | 16-04-2015 | 13,9 jaar |
| 38-MF-SP | BMW | K 1600 | Onbekend | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SR | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 24-04-2015 | 18,9 jaar |
| 38-MF-ST | Harley-Davidson | Fxsb 103 Breakout | € 24.300 | 25-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SV | Kawasaki | Z800 ABS | € 6.552 | 30-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SX | KTM | 300 EXC | € 10.099 | 30-04-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MF-SZ | Honda | SH150AD | € 3.499 | 01-05-2015 | 11,1 jaar |
| 38-MG-ST | Honda | WW150EX2 | € 2.999 | 04-06-2016 | 10 jaar |
| 38-MH-ST | Triumph | Street Twin | € 10.500 | 15-06-2017 | 9 jaar |
| 38-MJ-ST | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.699 | 06-07-2018 | 7,9 jaar |
| 38-MK-ST | Ducati | Panigale V4 S | € 25.790 | 18-05-2019 | 7 jaar |
| 38-ML-ST | Yamaha | FJR 1300 | € 21.847 | 09-05-2020 | 6,1 jaar |
| 38-MN-ST | Aprilia | € 19.875 | 31-03-2021 | 9 jaar | |
| 38-MP-ST | Kawasaki | Vulcan S | € 8.847 | 17-02-2022 | 5,3 jaar |
| 38-MR-ST | Honda | NC700XA | € 6.640 | 27-07-2022 | 14,2 jaar |
| 38-MS-ST | Kawasaki | Z 900 | € 12.597 | 06-05-2023 | 6,9 jaar |
| 38-MT-ST | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 02-03-2024 | 2,2 jaar |
| 38-MV-ST | Ducati | Monster | € 14.940 | 24-02-2025 | 3,3 jaar |
| 38-MX-ST | Triumph | Bonneville Speedmaster | € 17.099 | 21-05-2025 | 5,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.052 en/of een gewicht van ± 309 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.300 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.