MN-77-BH
Er rijden momenteel 117 Harley-Davidson Fxsb's rond in Nederland. Deze Fxsb komt uit het jaar 1984 en is nu 41 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 november 2020, dus sinds 5 jaren, 6 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxsb Lowrider rijden er nog 115 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en januari 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.800 en € 33.486, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.230 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxsb Lowrider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 oktober 1991. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxsb Lowrider | 1984
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxsb Lowrider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1984 |
| Leeftijd | 41 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 november 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 6 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 oktober 1991. Het voertuig was toen 7 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 272 kg |
| Massa rijklaar | 279 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2004 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-77-BH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-77-BH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-70-BH | Yamaha | XV 500 | Onbekend | 29-04-1992 | 42,9 jaar |
| MN-72-BH | Suzuki | VS 700 | Onbekend | 13-02-1992 | 39,9 jaar |
| MN-73-BH | Yamaha | XV 1000 | Onbekend | 12-11-1991 | 41,9 jaar |
| MN-74-BH | Moto Guzzi | V 65 | Onbekend | 21-10-1991 | 40,9 jaar |
| MN-77-BB | Kawasaki | EL 250 | Onbekend | 11-04-1992 | 34,1 jaar |
| MN-77-BG | Suzuki | VS 700 | Onbekend | 01-11-1991 | 38,9 jaar |
| MN-77-BH | Harley-Davidson | Fxsb | Onbekend | 26-10-1991 | 41,9 jaar |
| MN-77-BJ | Kawasaki | LTD 450 | Onbekend | 06-01-1992 | 39,9 jaar |
| MN-77-BN | BMW | K 100 | Onbekend | 24-10-1991 | 34,6 jaar |
| MN-77-BR | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 12-03-1992 | 34,2 jaar |
| MN-77-BS | Kawasaki | Gpx 250 R | Onbekend | 07-05-1993 | 36,9 jaar |
| MN-77-BT | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster Hugger | Onbekend | 18-07-1992 | 35,9 jaar |
| MN-77-BV | KTM | GS 600 LC4 | Onbekend | 04-01-1992 | 34,4 jaar |
| MN-77-BX | Harley-Davidson | FXE-1200 | Onbekend | 20-03-1992 | 48,9 jaar |
| MN-77-BY | Harley-Davidson | Fxrt | Onbekend | 29-10-1991 | 40,9 jaar |
| MN-78-BH | Kawasaki | ZL900-eliminator | Onbekend | 24-01-1992 | 40,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.230 en/of een gewicht van ± 272 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | € 24.800 | 227 cm | 98 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 23.300 | 226 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Honda CRF1100D4 | € 23.000 | 231 cm | 96 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger 1200 XCA | € 23.900 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 24.700 | 229 cm | 98 cm | 260 kg |
| Kawasaki Ninja H2 | € 23.900 | 214 cm | 78 cm | 250 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Ducati Multistrada 1260 | € 25.200 | 234 cm | 99 cm | 260 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.600 | 229 cm | 92 cm | 300 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 22.500 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.