45-MH-VV
Er rijden momenteel 117 Harley-Davidson Fxsb's rond in Nederland. Deze Fxsb komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2019, dus sinds 7 jaren, 1 maand en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxsb rijden er nog 115 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en januari 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.800 en € 33.486, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.230 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxsb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 augustus 2017. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxsb | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxsb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.176 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 1 maand en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 augustus 2017. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 315 kg |
| Massa rijklaar | 322 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,72 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 45-MH-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
45-MH-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 45-MF-VV | Yamaha | YZF-R3A | € 5.998 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| 45-MG-VV | Kawasaki | Versys 650 | € 5.882 | 13-07-2016 | 9,9 jaar |
| 45-MH-VB | Yamaha | MT 125 | Onbekend | 29-06-2017 | 11,6 jaar |
| 45-MH-VD | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 30-06-2017 | 28,3 jaar |
| 45-MH-VF | KTM | 690DUke | Onbekend | 07-11-2017 | 17,8 jaar |
| 45-MH-VG | Honda | XL125V | Onbekend | 15-07-2017 | 20,9 jaar |
| 45-MH-VH | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-07-2017 | 10,2 jaar |
| 45-MH-VJ | Husqvarna | TE 250 | € 10.175 | 16-08-2017 | 8,8 jaar |
| 45-MH-VL | Triumph | Bonneville T 120 | € 13.600 | 01-02-2018 | 8,3 jaar |
| 45-MH-VN | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 10-07-2017 | 18,6 jaar |
| 45-MH-VP | BMW | R 1150 | Onbekend | 22-07-2017 | 22 jaar |
| 45-MH-VR | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 23-12-2017 | 15,2 jaar |
| 45-MH-VS | Ducati | Multistrada 1200 | Onbekend | 20-07-2017 | 15,1 jaar |
| 45-MH-VT | Triumph | Tiger XCA | € 15.500 | 25-07-2017 | 8,8 jaar |
| 45-MH-VV | Harley-Davidson | Fxsb | Onbekend | 17-08-2017 | 10,9 jaar |
| 45-MH-VX | Piaggio | Runner 125 Fx Dd SP | Onbekend | 18-07-2017 | 28,3 jaar |
| 45-MH-VZ | Honda | NC750SD | € 8.199 | 01-08-2017 | 8,8 jaar |
| 45-MJ-VV | BMW | R 1200 | € 23.532 | 18-07-2018 | 7,9 jaar |
| 45-MK-VV | Triumph | Tiger XCX | € 15.475 | 21-06-2019 | 6,9 jaar |
| 45-ML-VV | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.099 | 06-06-2020 | 6 jaar |
| 45-MN-VV | Yamaha | CZD 300 | € 6.899 | 07-04-2021 | 5,1 jaar |
| 45-MP-VV | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.824 | 27-12-2021 | 9,5 jaar |
| 45-MR-VV | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.499 | 27-08-2022 | 8,1 jaar |
| 45-MS-VV | Honda | SC47 | Onbekend | 05-06-2023 | 21,4 jaar |
| 45-MT-VV | Aprilia | RS 125 | Onbekend | 18-03-2024 | 27,7 jaar |
| 45-MV-VV | BMW | R 1250 | € 20.850 | 04-11-2024 | 3,8 jaar |
| 45-MX-VV | Mash | B-side | € 13.999 | 16-06-2025 | 0,9 jaar |
| 45-MZ-VV | Ducati | Scrambler | € 12.560 | 12-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.230 en/of een gewicht van ± 315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.