35-MB-JD
Er rijden momenteel 366 Harley-Davidson Flstfi's rond in Nederland. Deze Flstfi komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfi rijden er nog 269 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.293 en € 30.326, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.168 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfi is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 maart 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfi | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfi |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.563 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 maart 2012. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 305 kg |
| Massa rijklaar | 320 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,69 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MB-JD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MB-JD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-JB | BMW | K 1600 | € 26.138 | 07-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JD | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 01-03-2012 | 24,9 jaar |
| 35-MB-JG | Yamaha | BW S | € 2.499 | 09-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JH | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.695 | 10-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JJ | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 06-03-2012 | 28,2 jaar |
| 35-MB-JK | Honda | NC700XA | € 6.999 | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JL | Honda | CM 400 | Onbekend | 08-03-2012 | 42,2 jaar |
| 35-MB-JN | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 09-03-2012 | 22,1 jaar |
| 35-MB-JP | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.990 | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JR | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.990 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JS | BMW | K 1600 | € 28.545 | 19-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JT | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 03-11-2012 | 21,2 jaar |
| 35-MB-JV | Kawasaki | ER-6F ABS | € 5.280 | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MB-JZ | Yamaha | FJR 1300 | € 21.499 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 35-MD-JD | BMW | K 1600 | € 27.991 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| 35-MG-JD | Honda | CRF1000A | € 14.890 | 30-01-2016 | 10,3 jaar |
| 35-MH-JD | Ducati | Monster 1200 | € 19.100 | 30-03-2017 | 9,2 jaar |
| 35-MJ-JD | Honda | NC750XD | Onbekend | 26-02-2018 | 10,8 jaar |
| 35-MK-JD | KTM | 500 EXC | € 11.820 | 14-02-2019 | 7,3 jaar |
| 35-ML-JD | BMW | R 1250 | € 20.990 | 21-11-2019 | 7,2 jaar |
| 35-MN-JD | Triumph | Street Triple S | € 10.525 | 30-09-2020 | 5,7 jaar |
| 35-MP-JD | Kawasaki | ER-6N ABS | € 6.999 | 14-07-2021 | 10 jaar |
| 35-MR-JD | KTM | 1290 Super Adventure | € 22.300 | 20-04-2022 | 4,1 jaar |
| 35-MS-JD | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 11-02-2023 | 32,7 jaar |
| 35-MT-JD | BMW | R 1250 | € 28.425 | 29-09-2023 | 2,7 jaar |
| 35-MV-JD | KTM | 790 Duke | € 12.047 | 08-07-2024 | 6,2 jaar |
| 35-MX-JD | Yamaha | 30W | Onbekend | 29-03-2025 | 41,9 jaar |
| 35-MZ-JD | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 26-12-2025 | 22,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.168 en/of een gewicht van ± 305 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 27.300 | 248 cm | 100 cm | 330 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.100 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket 3 GT | € 27.700 | 237 cm | 94 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.