35-MB-FN
Er rijden momenteel 366 Harley-Davidson Flstfi's rond in Nederland. Deze Flstfi komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 februari 2016, dus sinds 10 jaren, 3 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfi rijden er nog 269 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.293 en € 30.326, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.168 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfi is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 februari 2016. Het voertuig was toen 8 jaren, 8 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfi | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfi |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.882 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 februari 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 3 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 februari 2016. Het voertuig was toen 8 jaren, 8 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 319 kg |
| Massa rijklaar | 326 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,67 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MB-FN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MB-FN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-FD | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 26-10-2011 | 16,7 jaar |
| 35-MB-FF | Suzuki | GSX1400K2 | Onbekend | 17-12-2011 | 24,3 jaar |
| 35-MB-FJ | Yamaha | SR 500 | Onbekend | 31-10-2011 | 43,1 jaar |
| 35-MB-FK | Honda | CB1000RA | € 13.199 | 10-11-2011 | 14,6 jaar |
| 35-MB-FL | Scorpa | T-ride 250 F | Onbekend | 04-11-2011 | 18 jaar |
| 35-MB-FN | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 13-02-2016 | 19 jaar |
| 35-MB-FP | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 31-03-2012 | 17,7 jaar |
| 35-MB-FR | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 19-11-2011 | 14,5 jaar |
| 35-MB-FS | Aprilia | Tuono | Onbekend | 08-10-2012 | 22,8 jaar |
| 35-MB-FV | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 25-02-2012 | 23,1 jaar |
| 35-MB-FZ | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 15-12-2011 | 16,2 jaar |
| 35-MD-FN | Vespa | PX 200 E | Onbekend | 03-04-2013 | 38,9 jaar |
| 35-MG-FN | Kawasaki | J300 | € 4.173 | 02-10-2015 | 10,7 jaar |
| 35-MJ-FN | BMW | R NineT | € 18.820 | 27-02-2018 | 8,3 jaar |
| 35-MK-FN | Honda | XL125V | Onbekend | 13-11-2018 | 17,3 jaar |
| 35-ML-FN | BMW | R 1150 | Onbekend | 26-03-2021 | 22,4 jaar |
| 35-MN-FN | Harley-Davidson | Roadster | Onbekend | 10-08-2020 | 21,3 jaar |
| 35-MP-FN | Ducati | XDiavel | € 23.689 | 06-04-2022 | 8,7 jaar |
| 35-MR-FN | Triumph | Bonneville Spirit | € 9.324 | 13-05-2022 | 10,7 jaar |
| 35-MS-FN | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 14-12-2022 | 18,2 jaar |
| 35-MT-FN | KTM | 450 EXC | € 13.480 | 10-08-2023 | 2,8 jaar |
| 35-MV-FN | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 25-05-2024 | 2 jaar |
| 35-MX-FN | BMW | R 1250 | € 23.562 | 18-02-2025 | 1,3 jaar |
| 35-MZ-FN | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 15-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.168 en/of een gewicht van ± 319 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 27.300 | 248 cm | 100 cm | 330 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.100 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket 3 GT | € 27.700 | 237 cm | 94 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.