20-MF-LH
Er rijden momenteel 366 Harley-Davidson Flstfi's rond in Nederland. Deze Flstfi komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2015, dus sinds 11 jaren, 3 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfi rijden er nog 269 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.293 en € 30.326, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.168 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfi is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 februari 2015. Het voertuig was toen 10 jaren en 8 maanden oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfi | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfi |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.734 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 43 kW (58 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1450cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 3 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 februari 2015. Het voertuig was toen 10 jaren en 8 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 350 kg |
| Massa rijklaar | 362 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-MF-LH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-MF-LH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-MD-LH | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 15-07-2013 | 14,9 jaar |
| 20-MF-LB | BMW | R 1200 | € 21.788 | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| 20-MF-LD | Suzuki | DL 1000 | € 12.499 | 05-01-2015 | 11,4 jaar |
| 20-MF-LF | Honda | NC750XA | € 7.999 | 31-12-2014 | 11,4 jaar |
| 20-MF-LG | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 25-07-2016 | 17,9 jaar |
| 20-MF-LH | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 28-02-2015 | 21,9 jaar |
| 20-MF-LJ | Yamaha | MT 09 | € 9.999 | 08-01-2015 | 11,4 jaar |
| 20-MF-LK | Ducati | 999 | Onbekend | 24-03-2015 | 21,6 jaar |
| 20-MF-LL | BMW | F 800 | € 13.152 | 15-01-2015 | 11,4 jaar |
| 20-MF-LN | KTM | 450 EXC | € 11.025 | 15-01-2015 | 11,4 jaar |
| 20-MF-LR | Triumph | Tiger XCX | € 13.590 | 27-01-2015 | 11,3 jaar |
| 20-MF-LT | Honda | NC750SA | € 6.990 | 31-01-2015 | 11,3 jaar |
| 20-MF-LV | Triumph | Tiger Explorer | € 16.990 | 27-01-2015 | 11,3 jaar |
| 20-MF-LX | Suzuki | GSF 1250 | € 8.999 | 30-01-2015 | 11,3 jaar |
| 20-MF-LZ | Honda | CB600F | Onbekend | 13-03-2015 | 18,2 jaar |
| 20-MG-LH | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.100 | 25-03-2016 | 10,2 jaar |
| 20-MH-LH | Yamaha | X-Max 400 | € 7.499 | 07-04-2017 | 9,2 jaar |
| 20-MJ-LH | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 27-09-2018 | 7,7 jaar |
| 20-MK-LH | Harley-Davidson | Fxdb | € 16.954 | 14-03-2019 | 9,3 jaar |
| 20-ML-LH | Triumph | Speed Triple 1050 | € 13.390 | 06-02-2021 | 15,3 jaar |
| 20-MN-LH | Honda | CB1000RA | Onbekend | 12-12-2020 | 17,3 jaar |
| 20-MP-LH | BMW | HP 4 | € 27.981 | 04-08-2021 | 13,2 jaar |
| 20-MR-LH | Yamaha | MT 09 | € 10.298 | 04-06-2022 | 7,8 jaar |
| 20-MS-LH | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 14-03-2023 | 18,9 jaar |
| 20-MT-LH | Kawasaki | Vulcan S | € 9.549 | 10-11-2023 | 2,6 jaar |
| 20-MV-LH | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.785 | 13-07-2024 | 1,9 jaar |
| 20-MX-LH | Harley-Davidson | Sportster | € 20.995 | 08-04-2025 | 1,1 jaar |
| 20-MZ-LH | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 05-11-2025 | 24,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.168 en/of een gewicht van ± 350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 27.200 | 248 cm | 100 cm | 350 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Honda GL1800B | € 27.300 | - | - | 370 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.500 | 229 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.