MZ-SH-99
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.970 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 667 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.970 |
| Bruto BPM | € 3.179 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*21 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-SH-99 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-SH-99
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-SB-99 | Moto Guzzi | LP | € 16.990 | 18-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SG-99 | BMW | R 1150 | € 14.446 | 21-05-2011 | 24,2 jaar |
| MZ-SH-90 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 13-05-2011 | 18,8 jaar |
| MZ-SH-91 | SYM | N 125 A-6 | Onbekend | 13-05-2011 | 28,1 jaar |
| MZ-SH-92 | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-05-2011 | 16,2 jaar |
| MZ-SH-93 | Honda | SC 35 | Onbekend | 20-05-2011 | 23,2 jaar |
| MZ-SH-94 | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 18-05-2011 | 19,1 jaar |
| MZ-SH-95 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 13-05-2011 | 20,5 jaar |
| MZ-SH-96 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 13-05-2011 | 21,8 jaar |
| MZ-SH-97 | Triumph | Tiger 800 | € 10.490 | 24-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SH-98 | Triumph | Tiger 800 XC | € 11.490 | 20-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SH-99 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.970 | 18-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SJ-99 | Ducati | Monster | Onbekend | 16-05-2011 | 29 jaar |
| MZ-SL-99 | Yamaha | YP250RA | € 5.898 | 24-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SN-99 | Triumph | TT 600 | Onbekend | 23-05-2011 | 25 jaar |
| MZ-SR-99 | Suzuki | SFV 650 | € 8.499 | 28-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SX-99 | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.543 | 28-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-SZ-99 | KTM | 125 Duke | € 4.149 | 05-10-2011 | 14,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.