MX-RP-58
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.575 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 272 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.575 |
| Bruto BPM | € 3.124 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RP-58 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RP-58
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-58 | Aprilia | SM | € 9.990 | 12-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-RD-58 | BMW | R 1200 | € 19.399 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RF-58 | Honda | NT700V | Onbekend | 17-08-2010 | 20,2 jaar |
| MX-RG-58 | Honda | CBR1000RA | Onbekend | 27-01-2012 | 16,4 jaar |
| MX-RH-58 | Triumph | Tiger | € 14.490 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-58 | BMW | K 1300 | € 20.929 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RL-58 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 28-09-2012 | 20,2 jaar |
| MX-RP-50 | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.495 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-52 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.875 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-53 | Ducati | Monster 796 | € 9.790 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-54 | Ducati | Monster 796 | € 10.580 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-55 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.300 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-56 | Ducati | 1198S | € 24.790 | 12-06-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-57 | KTM | 990 Supermoto | € 14.000 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-58 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RP-59 | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 36.695 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RR-58 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 02-07-2011 | 21,1 jaar |
| MX-RT-58 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 09-07-2010 | 16,7 jaar |
| MX-RV-58 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 11-06-2010 | 19,6 jaar |
| MX-RX-58 | BMW | K 1300 | € 23.158 | 01-06-2010 | 16 jaar |
| MX-RZ-58 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 28-05-2010 | 19,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.